Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
25 obserwujących
1778 notek
410k odsłon
84 odsłony

Jak biurokratyczne szaleństwa katują ludzi?

Wykop Skomentuj2


Wystarczy tylko pozwolić biurokratom:
Ale ta biurokratyczna lawa nie ma ogranicznika - już dziś fundamentem świadomości biurokraty jest dbałość o dobro obywateli metodą przymusową. Odbiera się obywatelowi podmiotowość i takim klasycznym sposobem są tzw białe listy  (jak w VAT) i nowe prawa uprawnienia do... - gdzie wszystko jest zakazane, a obywatel ma tylko prawo do listy uprawnień określonej przez samozwańczą władzę - tak robią z ludzi idiotów, metodą propagandy na chama.

A co smutne to, że większość tego nie chce widzieć i pozwala na stopniowe odbieranie jej wolności, przez państwowych terrorystów.

Popatrzmy na takie spotkania w Davos (w poniższym filmiku po minucie 4:44), czy widzicie w jaki sposób chcą odebrać wolność użytkownikom blockchaina (karta praw blockchain - co ci wolno)? Dziś to mała grupa, ale jutro to będzie wielka rzesza niewolników, coś jak dziś kredytobiorcy:Terroryści-przebierańcy dyktują, co nam wolno -i robią to na wcisk, bezprawnie - bo milczymy !!!
Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale