Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
27 obserwujących
1952 notki
446k odsłon
91 odsłon

Renesans służb mundurowych

Wykop Skomentuj


W mieście którego nazwy nie podam, nic to albowiem do rzeczy nie przyda - wymyślono sposób na wzbogacenie kasy miejskiej, metodą chodnikową. Jak wiadomo chodniki się pokrywa kostką brukową i owa modernizacja spowodowała, że dawniej szerokie chodniki, jakoś zwęziły się po modernizacji. 

I teraz jest problem, jak się minąć mają osoby, zachowując przepisową odległość 2m?

Tę okoliczność postanowili wykorzystać policjanci, ustawiając się w różnych wąskich i newralgicznych miejscach do mandatowania przestępców , łamiących przepis zachowania 2m odległości. Stoi więc dwóch policjantów w zwężeniu chodnika i kiedy zjawi się tam jakiś mało przytomny przechodzień, to musi im zapłacić myto (upss -mandat antyepidemiczny). Wysokości mandatów bywają różne, zależnie od oceny policjantów. Ale niektórzy powiadają, że ładne kobiety nie muszą płacić pieniędzmi, tylko biorą je na rozmowę do radiowozu. I obie strony wyglądają na zadowolone.

Jak widać PiS zadbał o służby mundurowe, dając im oprócz pieniędzy, również satysfakcję z pracy.Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale