Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
27 obserwujących
1944 notki
444k odsłony
108 odsłon

Kopiować - też trzeba umieć

Wykop SkomentujKiedy bezczelne PiSowskie badziewiaki chcą kopiować merytokratyzm konfucjański w Polsce, to robi się naprawdę śmiesznie.

Bo wchodzą oni w buty bolszewickich zamordystów, montujących głód na Ukrainie.

Kopiować też trzeba umieć. Popatrzmy na taką Koreę Północną (z której wielu, wielokrotnie się podśmiewa, bez pojęcia), kiedy owa kopiuje europejskie gusta.
Natomiast badziewiaki nie potrafią tak kopiować, oni potrafią tylko demolować - i tu kończą się ich umiejętności. Aby coś budować potrzebna jest inna ekipa.


Po wysłuchaniu powyższych  filmików Moranbong, pomyślałem sobie, że gdyby ten zespół miał warunki i chęć do występu, np. na stadionie w Warszawie, przy pełnych trybunach publiki i byłoby to transmitowane na Europę, to rozwaliłby mózgi wielu twardzielom i potem nic już nie byłoby takie same, nastałaby era nowej świadomości ;).Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale