Fabryka Prostych Rozwiązań
Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
28 obserwujących
2290 notek
497k odsłon
257 odsłon

Rzecz o 5G (technicznie)

Wykop Skomentuj21


Podejście do tematu 5G, o tyle ciekawe, że w wykonaniu osoby zorientowanej w technikaliach, a jednocześnie ładnie dydaktycznie prezentującej temat (choć nie bez zacięcia propagandowego). Ale wiedząc to można z tego materiału sporo wyciągnąć. Robi to jakiś Rusin, w języku polskim (pisiaczki poprawnościowo zawyją -he, he) - lecz kiedy ma rację, to ma rację i basta.
Ładnie to zapakowany przekaz, ale nie znaczy przecież, że musimy go łykać, jak głodne kaczki -rzęsę na stawie.

To jego podejście dowodowe od strony obliczeń z formuł technicznych, też nie jest mocne, bo wiele zależy od współczynników, podawanych tu na wiarę. Ale przekonuje mnie argument o spadku energii promieniowania anteny -odwrotnie proporcjonalnie do kwadratu odległości.

Czego bym sobie życzył, to jakiegoś przyrządu do mierzenia energii, emitowanej przez różne anteny, w danym miejscu zamieszkania (czyli licząc od strony mieszkańca), ze wskazaniem głównych gradientów tych energii. Takie pomiary jakaś firmy powinny wykonywać, konkurując ze sobą o klienta.

Wtedy byłbym prawidłowo przekonany.

A tymczasem: 'bieri kak dajut, zachoczesz nie budziet' - i to jest wbrew pozorom, głęboko pisowska filozofia międzynarodowego socjalizmu.
Wykop Skomentuj21
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale