Fabryka Prostych Rozwiązań
Nie polegajcie na mojej opinii - jestem szalony. Nie mam jeszcze żółtych papierów, ale się o nie staram. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
28 obserwujących
2134 notki
474k odsłony
157 odsłon

Ten wirus powinien być zakazany!

Wykop Skomentuj3Uczepiło mię się wirusisko i nie odpuszcza, już od miesięcy. To wirus umysłu. mentalu i noosfery. Rozeszło się po świecie, zakaża coraz więcej ludzi i zatacza coraz szersze kręgi. Kiedy tego posłuchacie , już nie będziecie tacy sami:


 

To tylko preludium do następnych wirusów, innego rodzaju.

A co będzie kiedy taki wirus osiągnie jednomyślność? I nie będzie to jednomyślność wykreowana przez pana - panie Kaczyński? I żadne przebieranki za jedynych spadkobierców powstańców nie pomogą. Bo pan umie tylko dzielić ludzi. Radzę jasno, uruchom pan Morawieckiego, aby zakazał tego wirusa, bo tak dalej być nie może. Zróbcie temu wirusowi zdecydowany - ban, zamknijcie granice przed tym wirusem. Bo nie chcę straszyć, ale szykują się już owe wirusy umysłowe, uwaga powiem coś nowatorskiego, niepojętego i strasznego, to słowo to: .......BITCOIN.
Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale