Fabryka Prostych Rozwiązań
Nie polegajcie na mojej opinii - jestem szalony. Nie mam jeszcze żółtych papierów, ale się o nie staram. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
29 obserwujących
2174 notki
479k odsłon
186 odsłon

Historia pewnej matrioszki?

Wykop Skomentuj3


Któż to wie, ale fakty na to wskazują.

Należy się obywatelom wiedza o ludziach władzy, aby uniknąć ich heroicznych konfabulacji, którymi karmią nas przez media masowe, które podstępnie kontrolują, aby więcej kłamać i więcej okradać naród.  


Jak widać PiS nie ma żadnych problemów z robieniem ciemnych interesów z ludźmi Putina, a jednocześnie obrzucaniem ludzi błotem i obelgami o ruskich onucach itd.

Jednocześnie systemowa łatwość kłamstw ze strony premiera, sprawia że nie mamy wczesnego ostrzegania, w przypadku rządowych malwersacji i nadużywania władzy, co prowadzi do tragicznych strat majątku narodowego, przy zupełnej bezkarności złoczyńców.

A w noosferze PiS, sam prowadząc farmy trolli, przypisuje to każdemu innemu, kto się PiSowi nie spodoba. Taka to sprawiedliwość i takie prawo, bo obywatele już nie mają przedstawicieli do stanowienia praw (PiS zawłaszczył wszystko).Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale