znalezione w sieci;
......Macierewicz przekonuje, że ostateczną przyczyną tragedii była eksplozja, a samolot nad brzozą przeleciał........
........................................Rząd wiedział już 30 listopada 2010 r. , że do tragedii doszło na podstawie decyzji w Moskwie. Trwa obecnie brudna kampania niektórych mediów przeciwko ekspertom, która ma uniemożliwić Polakom poznanie tej prawdy - twierdzi Antoni Macierewicz..........................
----------------------------------
nie brakuje w Polsce ludzi ze "zrytym berecikiem" ale są teź jak widać przypadki "ekstremalne" :)


Komentarze
Pokaż komentarze (12)