eryk wiking eryk wiking
405
BLOG

Jeśli PiS nie zdobedzie władzy to co ?

eryk wiking eryk wiking Polityka Obserwuj notkę 9

Ostatni dzien roku i setna notka...Ileż w tym symboliki :-)

    Ok...Konczy się stary , ciezki rok i za chwile będziemy witać nowy. Szeroko rozumiane okołopisowskie srodowiska , kreslą nam fatalistyczną wizje swiata . Wizje obfitą w niezliczoną ilosc zagrożen , niebezpieczenstw i intryg inspirowanych zarówno z zagranicy jak i z wewnatrz kraju. Dzialalność rzadu Tuska w  sferze finansow i gospodarki  tez bynajmniej optymizmem nie napawa. Należy zatem zadac sobie i innym pytanie...

Co będzie jeżeli PiS wraz z J .Kaczynskim już nigdy nie zdobedzie w Polsce władzy ?

A zwracam uwage, ze  taki scenariusz jest jak najbardziej prawdopodobny...Zdobycie władzy przez PiS nie jest przeciez żadnym aksjomatem , wrecz przeciwnie to nic pewnego..

A wiec , co się stanie kiedy Jarosław już na zawsze będzie skazany na bycie w opozycji...mniej lub bardziej licznej...?

Czy Jarosław to ostatnia szansa dla naszego narodu? A jak ją zmarnujemy , to co?

Koniec? Polski armagedon?

 

Tak czy inaczej wszystkim zycze aby ten nadchodzacy 2011 rok , był dla nich jak najlepszy.

Zdrowia przede wszystkim i szczescia ,które ponoć sprzyja lepszym.

eryk wiking
O mnie eryk wiking

Ten blog bierze udział w konkursie na blog 1000-lecia.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (9)

Inne tematy w dziale Polityka