Blog
Ludzie myślcie, to nie boli
eska
eska zapluty karzeł reakcji
278 obserwujących 1631 notek 3688395 odsłon
eska, 9 lipca 2017 r.

Warszawa – Hamburg, czyli o co biega w tej układance

2511 64 0 A A A

Ponieważ w najbliższym czasie będziecie, moi mili PT Czytelnicy, narażeni na tysiące wywodów różnych ćwierćinteligentów po obu stronach, to wyjaśnię krótko, co jest obecnie grane.

1. Wszyscy słyszeli/czytali, jak skomentowała Angela wystąpienie Trumpa w Warszawie, powiedziała mianowicie, że ok i coś tam, ale ona ma teraz na głowie agendę globalną. Czyli, tłumacząc z polityki na nasze -  wielka kanclerz Rzeszy zajmuje się poważnymi sprawami, a nie eurobiedotą. I co?
Ano starczyły dwa dni w wykonaniu krzepkiej młodzieży i to wcale nie muzułmańskiej, żeby pokazać, iż kanclerzyna nie panuje nawet nad jednym miastem, a co dopiero nad problemami globalnymi.
Dziękujemy, Angelo, pa, pa... A jak będziesz grzeczna, to dalej będziesz sobie tą kanclerzyną, ale w odpowiednim miejscu w szeregu.

2. Putin gadał z Trumpem ponad dwie godziny i wyszedł zachwycony – ach, jaka chemia miedzy nimi, jaki ten Trump rzeczowy! A pewnie – Wołodia dopiero startuje z bandyty na polityka, podczas gdy Trump ma za sobą doświadczenie pokoleń, w tym własnej rodziny. To tak jakby ambitny szczupak spotkał starego rekina :)
W każdym razie Wołodia jest dziś  za wolnym rynkiem i popiera jak najbardziej amerykański gaz w Polsce! No patrzcie państwo....
Brutalna prawda jest taka, jak zapowiedział Trump w Warszawie, czyli znowu tłumacząc z polityki na nasze – albo się Rosja podłączy pod Jedwabny Szlak albo zdechnie z głodu. Bo moi mili, to jest dzisiaj główny projekt, a teraz Wam opowiem, jak będzie:

1. Kazachstan odmówił wsparcia Rosji w Syrii, nawet Kirgizja się postawiła, Rosja została sama.

2. USA panują na morzach i oceanach, w umowie win-win Chiny dostaną drogę lądową do Europy.

3. Warunek pierwszy – trzeba uporządkować Koreę Płn – to sprawdzian dobrej woli, ale i siły/możliwości Chin i Rosji.

4. Warunek drugi - to Polska jest centrum Europy, więc tu będzie główny rynek wymiany, Chińczycy robią biznes, USA pilnują porządku (armia). Powstaje neutralne centrum, w skrócie Rzeczpospolita wielu narodów.

I to by było na tyle, temat jest załatwiony, reszta to didaskalia.

Jeszcze jedno – komu to zawdzięczamy? Tak, tak, dobrze kombinujecie, sami sobie! To nasz PAD wykonał niesamowitą robotę przez dwa lata. To nasza Beatka zabezpieczyła mu plecy w domu (Rafalska > świadczenia dla ludności)  i zwarła się z UE, nie na darmo to jej dziękował Trump. I to nasz Waszczykowski załatwił to wszystko od strony że tak powiem technicznej, a Macierewicz od wojskowej. Prezydent USA przyleciał na gotowe. To my sami wybraliśmy władze, które wyciągnęły nas z pozycji rusko-szwabskiego kondominium do pozycji centrum Europy. Jest POZAMIATANE!!!

PS. A co u nas? Co rozumie z tego opozycja? Ano tylko Wałek w lot pojął zmianę wiatrów i natychmiast zachorzał, 10-tego będzie pewnie w szpitalu. Zawsze uważałam, że ma łeb jak wiadro i psi węch na politykę :)  

 

Pozdrawiam serdecznie

Wasza Kasandra

 

 

Opublikowano: 09.07.2017 14:03.
Autor: eska
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image web tracker

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @JaPolonus Nie odpowiadam na prowokacje kreatur, które mnie obrażają na innych blogach....
  • @biedronka Dobrze zrozumiałaś :)
  • To własnie miałam na myśli. Tak to jeszcze działa w najmniejszych gminach, np. moja wioska ma...

Tematy w dziale Polityka