CBC 14-letni terrorysta Dei Elian, mieszkaniec Wschodniej Jerozolimie. I jego niewinna buźka...
CBC 14-letni terrorysta Dei Elian, mieszkaniec Wschodniej Jerozolimie. I jego niewinna buźka...
Eternity Eternity
432
BLOG

14-letni terrorysta Dei Elian

Eternity Eternity Izrael Obserwuj temat Obserwuj notkę 25

Izraelska policja publikuje nagranie wideo z próby pchnięcia nożem w pobliżu Azarii, w której zginął 14-letni terrorysta Dei Elian, mieszkaniec Wschodniej Jerozolimie. I jego niewinna buźka

https://twitter.com/Natsecjeff/status/1754507160426557552

22-letni Izraelczyk został umiarkowanie ranny w ataku nożownika na stacji kolei miejskiej w centrum Jerozolimy w środę.

Według policji, 14-letni napastnik został postrzelony i zabity przez funkcjonariusza straży granicznej, który był świadkiem incydentu i natychmiast wysiadł z pociągu, aby zareagować. Nie było jednak jasne, czy chłopiec był nadal uzbrojony, gdy został zabity w tym, co zostało opisane jako szybko rozwijający się incydent.

Napastnik został nazwany Khaled Za'aneen z dzielnicy Beit Hanina we Wschodniej Jerozolimie, przez którą przebiega kolej miejska. Według służb ratunkowych Magen David Adom, ranny mężczyzna, który został dźgnięty w plecy, został przewieziony do lokalnego szpitala.

MDA poinformowało, że ranny mężczyzna uciekł ze stacji na pobliską ulicę, gdzie przybyły służby ratunkowe, aby go opatrzyć. Sanitariusze na miejscu zdarzenia powiedzieli, że znaleźli mężczyznę "w pełni przytomnego z ranami kłutymi górnej części ciała", zapewnili ratującą życie opiekę medyczną i przetransportowali go do szpitala w umiarkowanym stanie.

MDA poinformowało, że ranny mężczyzna uciekł ze stacji na pobliską ulicę, gdzie przybyły służby ratunkowe, aby go opatrzyć. Sanitariusze na miejscu zdarzenia powiedzieli, że znaleźli mężczyznę "w pełni przytomnego z ranami kłutymi górnej części ciała", zapewnili mu ratującą życie opiekę medyczną i przetransportowali go do szpitala w umiarkowanym stanie.

Jeden ze świadków, Eldad Bar-Kochva, powiedział serwisowi informacyjnemu Ynet, że siedział na stacji ze swoją żoną, gdy chłopiec wyjął nóż.

"Rzuciliśmy się na niego, kopnąłem go mocno w twarz i rękę, a nóż wypadł mu z ręki. Policjant graniczny podbiegł i zastrzelił go" - powiedział, dodając, że cały incydent trwał około 30 sekund.

Komisarz policji Kobi Shabtai przybył na miejsce zdarzenia i pochwalił szybką reakcję policjanta, mówiąc, że pokazał "poziom czujności naszych sił w terenie, które raz po raz zapobiegają i udaremniają ataki terrorystyczne".


https://www.facebook.com/61554964803146/videos/1117419303010979/


Eternity
O mnie Eternity

Try to be Meraki, - means “to do something with soul, creativity, or love”

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka