AFP Szwedzki premier Ulf Kristerssonis
AFP Szwedzki premier Ulf Kristerssonis
Eternity Eternity
211
BLOG

Polak zamordowany w Szwecji na oczach 12-letniego syna

Eternity Eternity Przestępczość Obserwuj temat Obserwuj notkę 10

Z ostatniej chwili:

Wiceszef MSZ Andrzej Szejna przekazał, że zamordowany w Szwecji 39-latek nie miał polskiego obywatelstwa. Przedstawiciel resortu dyplomacji wyjaśnił, że w związku z tym, "my w tej sprawie nie możemy nic więcej zrobić". Sprawę ma badać szwedzka prokuratura.

39-latek nie był obywatelem Polski.
Jak się okazało, Mikael nie był obywatelem Polski. Minister wyjaśnił, że w latach 80. rodzice mężczyzny zrzekli się obywatelstwa polskiego. – To jest kompetencja władz szwedzkich i szwedzkiej prokuratury. My w tej sprawie nic nie możemy zrobić więcej niż to, o co ewentualnie zostaniemy poproszeni – dodał Szejna, cytowany przez RMF FM.

image

Zamordowany w Skärholmen mężczyzna, który został postrzelony w twarz na oczach swojego 12-letniego syna, nie był Szwedem. Pochodził z Polski. Ale dla tych, którzy rozumieją, jak działa etniczność, był "Szwedem" w oczach innych, ponieważ był biały. Był "czeladnikiem", ponieważ nie był taki jak ci, którzy go zastrzelili. Szwedzi, Polacy, Niemcy, tak, wszyscy Europejczycy w Szwecji są "Svennar", ponieważ wyglądamy podobnie i w wielu przypadkach zachowujemy się podobnie. Chociaż wschodni Europejczycy są nieco inni, ponieważ często są bardziej "konfrontacyjni" i mają nieco bardziej tradycyjny pogląd na życie.

Może dlatego został zastrzelony. Nie wydaje mi się to zbyt mało prawdopodobne. Przypuszczalnie "młodzieżowy gang" wywodzący się z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (moje przypuszczenie) nie strzelałby tak szybko, gdyby Micke (tak miała na imię ofiara morderstwa) nazywał się Ahmed i nosił ubranie po stronie stóp.

Nie wiem, co "młodzi ludzie" powiedzieli lub zrobili, aby Micke odwrócił koło i powiedział im, ale jestem prawie pewien, że nie powiedzieliby tego współwyznawcy. Micke był biały, jego syn był biały i dlatego: wolny wybieg. To jest Szwecja 2024 roku. Taka jest Szwecja, którą większość polityków, dziennikarzy, liderów opinii i czegokolwiek innego pomogła stworzyć.
A za oknem życie większości Szwedów toczy się dalej. Widzę wjeżdżające i wyjeżdżające ciężarówki i słyszę te same głupie plotki w radiu. Rozmowy na X, Facebooku i podobnych platformach są takie same, choć nieco bardziej wściekłe teraz, gdy Szwed został ponownie zamordowany.

Ale pozwoliliśmy im prawie zabić Carla-Erica Cedvandera w Göteborgu w 2012 roku. Pozwoliliśmy im dźgnąć w gardło 10-letnią dziewczynkę, również w Göteborgu, w marcu ubiegłego roku. Pozwoliliśmy im zabić Tommie Lindha, Daniela Wretströma i Jamesa Waite'a. Lista tego, na co szwedzcy mężczyźni pozwolili swoim kobietom i dzieciom, może być przerażająco długa. I lista tego, co szwedzkie kobiety akceptują w imię pokręconego altruizmu.

Widziałem wszystko podczas moich 35 lat na barykadzie dla Szwecji i Szwedów. Podziwiam tchórzostwo i niechęć do wzięcia odpowiedzialności przez mój własny naród. Ale to tylko kwestia podjęcia nowych kroków, zakasania rękawów i wykonywania swoich obowiązków.
image

Chciałbym, aby dzisiaj Szwedzi zgodnie zatrzymali swoje ciężarówki, wyszli ze swoich biur i zamiast tego udali się do Helgeandsholmen, aby rozprawić się ze zdrajcami. Ale to tylko pobożne życzenia. Szwedzi w ogóle pozwolili zamordować Micke'a bez większych protestów. Było może kilka momentów Jimmiego.

Tak to już jest i trzeba się z tym pogodzić. W przeciwnym razie wierzysz zbyt mocno, masz zbyt gorącą nadzieję i kończysz okropnie rozczarowany. Pozostaję pełen nadziei na przyszłość. Jestem przekonany, że my, którzy teraz bierzemy odpowiedzialność i powoli budujemy szwedzkie społeczeństwa, w których możemy żyć bezpiecznie, jesteśmy fundamentem dla przyszłych Szwedów, którzy prędzej czy później (jeśli zajmie to 800 lat) wymuszą rekonkwistę przybranego kraju.

Ci, którzy nie biorą na siebie odpowiedzialności i nadal stawiają mnie ponad wszystko inne i którzy bardziej poświęcają się osobistym rozrywkom niż naszej szwedzkiej przyszłości, zbiorą to, co zasiali. Zarówno oni sami, jak i ich potomkowie. Jestem na nich zły, smutny i rozczarowany. Ale zawsze będę wyciągać do nich rękę i mieć nadzieję, że zrobią krok naprzód i staną się częścią ducha osadnictwa, który faktycznie buduje wolną Szwecję.

Tam, gdzie jestem, w Älgarås w Svenskanarnas hus, jest daleko od ideału. Mamy nasze wyzwania, nasze obawy i nasz sprawiedliwy udział we wszystkich negatywnych zjawiskach, którymi przesiąknięty jest ten upadły zachodni świat. Ale... I to ale jest ważne. Tutaj jest znaczny odsetek szwedzkich nacjonalistów, którzy zdecydowali się nie opuszczać przejścia, nie akceptować tego, że jesteśmy obywatelami drugiej kategorii w naszym własnym kraju, a już na pewno nie jakiejkolwiek formy nienawiści lub gróźb wobec naszych braci, kobiet i dzieci.
image

W zasadzie jestem gotów oddać za to wszystko. Co dziwne, wydaje się, że jestem w mniejszości, nawet w mojej krajowej opozycji. Tak musi być. To mniejszości ostatecznie decydują, a my budujemy wolną szwedzką przyszłość tu i teraz. Jeśli nie chcesz być jej częścią, niech tak będzie.

Modlę się do Boga, abym się mylił i aby morderstwo Micke'a było bodźcem, który sprawi, że Szwedzi, Europejczycy, w końcu będą mieli dość i odzyskają kontrolę nad własnym losem. Mam nadzieję, że pewnego dnia jego syn będzie mógł powiedzieć, że poświęcenie jego ojca nie poszło na marne. Chcę, żeby Szwed choć raz wyciągnął pięść z kieszeni spodni i stanął w solidarności z własnym narodem. To my przeciwko nim i oni o tym wiedzą.

Wiele lat temu w Salem, kiedy oddawaliśmy cześć zamordowanemu Danielowi Wretstsrömowi i przeciwstawialiśmy się szwedzkiej nienawiści, która zabiła nasz naród, rozpocząłem swoje przemówienie od stwierdzenia, że "nie przyszedłem, aby mówić o smutku", ale aby zadeklarować, że "czas smutku się skończył i nadszedł czas narodowego oporu". Zauważyłem coś podobnego po zamordowaniu Tommiego Lindha. Teraz robię to samo.

Pisanie kondolencji, ale potem brak reakcji w postaci zaangażowania i "wszystko przeciwko wrogowi" jest żałosne. Więc lepiej się zamknąć. To zniewaga dla ludzi, by złościć się online, a potem wracać do normalnego życia. Nie rób tego. Stawiaj opór. Buduj szwedzką przyszłość.

"Jeśli zrobisz krok, wylatujesz od nas, takie jest prawo, rób co chcesz!".

https://www.detfriasverige.se/mordet-i-skarholmen-signalen-du-behover-for-att-borja-bry-dig-pa-allvar/
https://www.salon24.pl/newsroom/1371785,polak-zastrzelony-w-szwecji-bo-zwrocil-uwage-mlodym-ludziom#comment-26080044

Eternity
O mnie Eternity

Try to be Meraki, - means “to do something with soul, creativity, or love”

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo