50 obserwujących
295 notek
524k odsłony
  2119   0

Media przemilczają liczne wpadki Trzaskowskiego i w dodatku kłamią o Patryku Jakim!

Poniżej dość duży zbiór wpadek (a w części przypadków może nawet kompromitacji) kandydata PO i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy - oczywiście o niektórych z nich część mediów poinformowała, ale niewiele mediów i o niewielkiej części z nich. Tak, jakby była jakaś blokada informacyjna w dużej części mediów. Na końcu tekstu z kolei kilka kłamstw mediów i konkurencji politycznej na temat Patryka Jakiego - tu z kolei wygląda na to, że brak zbyt wielu wpadek skłania część mediów do produkcji fałszywych informacji, aby tylko dokopać nielubianemu kandydatowi. To bardzo złe, wręcz niegodziwe.

Ale jaja, ale jaja. Rafał Trzaskowski (kandydat PO i N na prezydenta Warszawy) w @BCCorg, mówi, że ludzie z zagranicy chwalą Warszawę, bo jest mega bezpiecznie, mega bezpiecznie, i dodaje: „a wiecie państwo, co się dzieje dzisiaj w Brukseli czy w Paryżu”. Czyli już nie chce sprowadzać tysięcy uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu?
https://twitter.com/waldemar_kowal/status/1005032007708086272

Kim jest kandydat PO na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski, warto już dzisiaj zadać sobie to pytanie. Skoro w 2015 roku był odpowiedzialny za klęskę dyplomatyczną związaną ze zgodą na przyjęcie #imigranci do Polski, a dzisiaj się wypiera, że PO wydała zgodę na przyjęcie imigrantów... to czy jest kłamcą? Obejrzyjcie to króciutkie nagranie i koniecznie udostępnijcie!
https://twitter.com/DariuszMatecki/status/1014586252560125952

Kurcze, parodia. Na początek #ŁawkaRafała Trzaskowskiego (kandydata PO na prezydenta Warszawy) rozmawia z Trzaskowskim gość, który stał od 20 minut z organizatorami. Może ktoś z młodzieżówki PO? Ludzi zero. Sami działacze :)
https://twitter.com/DariuszMatecki/status/1009454726738563072

Po czymś takim Trzaskowski powinien zrezygnować z kandydowania na prezydenta Warszawy. Są granice "wpadek", manipulacji. Przyłapałem go jak na #ŁawkaRafała w świetle kamery @tvn24 rozmawia z młodym człowiekiem... tylko widzowie nie wiedzą, że to działacz młodzieżówki PO, którego Trzaskowski sam zaciągnął na ławkę. Jeden człowiek fizycznie zaatakował nagrywającego i próbował wyrwać telefon - to @konradniklewicz, były wiceminister w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego z czasów rządów PO/PSL. Dyrektor zarządzający @IObywatelski, "eksperckie zaplecze partii PO". Radzę pić meliskę i walczyć z agresją!
https://twitter.com/DariuszMatecki/status/1009721737645305856

Podczas spotkania z mieszkańcami Warszawy Trzaskowski nie wiedział nawet w jakiej jest dzielnicy. Chciałem Państwa serdecznie powitać na Kabatach. Mieszkańców Kabat — rozpoczął swój „występ” Trzaskowski. Na co odparli oburzeni mieszkańcy:- Stokłosy! To są Stokłosy! Stokłosy! Kabaty są dalej. Bez przesady! — odpowiedzieli mu oburzeni mieszkańcy.
http://niezalezna.pl/223892-kto-kogo-powinien-uczyc-warszawy-przypomniano-blamaz-trzaskowskiego-wideo

PRAWDZIWY HIT: Mix Hitów kandydata PO i N na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Nie dziwi fakt, że Platformę Obywatelską szlag trafia. Jeszcze się okaże, że kampania Bronka Komorowskiego nie była wcale taka zła ;)
https://twitter.com/SuwerennaPL/status/1004349668472578050

Trzaskowski złapany na manipulacji! Twierdził, że za czasu rządów HGW zreprywatyzowano tylko 450 kamienice, tymczasem oddano aż... 2093 nieruchomości. Rafał Trzaskowski, kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Warszawy, został złapany na kłamstwie. W programie „O co chodzi” stwierdził, że przed prezydenturą Hanny Gronkiewicz-Waltz reprywatyzowano więcej kamienic niż za jej rządów w Warszawie. Nie jest to prawda. Co więcej, prowadzący program „Forum” redaktor Adrian Klarenbach zwrócił uwagę na fakt, że gdyby podliczyć wszystkie nieruchomości reprywatyzowane za czasu kadencji prezydentów Warszawy wywodzących się z Platformy Obywatelskiej oraz Unii Wolności, to było ich aż 3413 na łączną liczbę ponad 4 tysięcy zwróconych nieruchomości.
https://wpolityce.pl/polityka/365435-trzaskowski-zlapany-na-manipulacji-twierdzil-ze-za-czasu-rzadow-hgw-zreprywatyzowano-tylko-450-kamienice-tymczasem-oddano-az-2093-nieruchomosci

Trzaskowski znów "w formie"! Władze dzielnicy wezwały go do sprostowania. Rafał Trzaskowski zorganizował dziś konferencję prasową na warszawskiej Pradze. Dotyczyła ona szeroko pojętej dbałości o sport. Kandydat PO na prezydenta stolicy naopowiadał jednak takich rewelacji, że do ich sprostowania wezwały go władze dzielnicy! Czy tak wypowiada się poważny kandydat na prezydenta? Rzecznik prasowy napisał: „Panie Pośle @trzaskowski_ prosimy o sprostowanie fałszywych wypowiedzi, które padły na dzisiejszej konferencji na Pradze. Żaden Orlik nie jest wyłączony z eksploatacji, a remonty zaplanowane są w lipcu. W godz. 10-21 dostępni są również animatorzy sportu. Załączam harmonogram:”
http://niezalezna.pl/229674-trzaskowski-znow-w-formie-wladze-dzielnicy-wezwaly-go-do-sprostowania
https://twitter.com/karol_szyszko/status/1014055606972448769

Rafał Trzaskowski_ zapowiedział powstanie BEZKOLIZYJNEGO skrzyżowania Doliny Służewieckiej z Wałbrzyską. Tak się składa, że one już są bezkolizyjne... bo się w ogóle nie łączą . Co za wiedza, prawie tak dobra jak w przypadku dzielnic.
https://twitter.com/Czaskowski/status/1019141652995289094

POSŁUCHAJCIE ‼️ Tak właśnie partia Rafała Trzaskowskiego Platforma i sam Trzaskowski traktują osoby z niepełnosprawnościami w Warszawie. Tak właśnie kończą się spotkania polityków PO, kiedy wychodzą z limuzyn, ze zwykłymi Polakami. Gdzie ta empatia do #ProtestNiepelnosprawnych ? #ŁawkaRafała Opiekun osoby niepełnosprawnej, wyliczył mu ile musi wydawać na komunikację miejską, aby przewieść syna. Okazuje się, że przez decyzje władz ratusza musi płacić kilkaset złotych miesięcznie, bo zostały zlikwidowane połączenia autobusowe. Co na to Trzaskowski? Prosi o spokój...
https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/16141-tak-wygladaja-rozmowy-trzaskowskiego-z-warszawiakami-opiekun-osoby-niepelnosprawnej-mial-dosc
https://twitter.com/DariuszMatecki/status/1001519326644592641

Kandydat PO na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski: „Jeżeli chodzi o plany mieszkaniowe, konkurencja kompletnie nie ma żadnych oryginalnych pomysłów” „ja (zbuduję) 1500 mieszkań na tani wynajem, będziemy dopłacać do czynszu” - Mówi to człowiek, który skopiował program #MieszkaniePlus, wcześniej ostro go krytykując.
https://twitter.com/waldemar_kowal/status/1010102741916618752

Trzaskowski: Ludzie mnie zaczepiają na ulicy i najczęściej mówią, że nie chcą przebierańca w Warszawie, chcą kogoś, kto jest wiarygodny Nizinkiewicz: Czyli mówią, że nie chcą faceta z Krakowa, tak? (gdyby ktoś nie pamiętał to Rafał Trzaskowski kandydował do Sejmu z Krakowa właśnie):
https://twitter.com/waldemar_kowal/status/1009415891614920706

"Wczoraj krakus, dziś warszawiak". Internauci bezlitośni dla Trzaskowskiego: Mistrz przebierańców. Trzaskowski będzie się tłumaczył z klipów pokazujących jaki to z niego Krakowiak aż do końca tej kampanii. Nauczka dla polityków - za wyborcze spadochroniarstwo się potem płaci. W polityce lepiej nie udawać kogoś kim się nie jest - twierdzi Piotr Semka. Reakcje internautów potwierdzają, że może być to istotny problem dla kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta Warszawy. Jeszcze nie tak dawno przekonywał, jak bardzo związany jest z Krakowem. W jednym ze spotów wyborczych z 2015 roku, kiedy Rafał Trzaskowski był "jedynką" na liście PO w Krakowie, popierający go aktor Michał Żebrowski mówił, że polityk z dziada pradziada pochodzi z tego miasta. Komentarz jednego z internautów: „Panie @trzaskowski_ nie może się pan zdecydować czy Warszawa czy Kraków to może coś pośrodku? Mapa mi wskazuje Skarżysko-Kamienne. Tam się Pan nada na prezydenta. Czuj czuj czuwaj.”
https://dorzeczy.pl/kraj/62910/Wczoraj-krakus-dzis-warszawiak-Internauci-bezlitosni-dla-Trzaskowskiego-Mistrz-przebierancow.html

Nizinkiewicz do Trzaskowskiego: - Patryk Jaki goni Pana...wykonuje dużą pracę. W tym tempie do wyborów może Pana przegonić. #Trzaskowski - Ja wykonuję o wiele większą pracę - P.Jaki wychodzi codziennie i ma nowe propozycje, Pan rozkłada ewentualnie w innej części miasta ławeczkę.
https://twitter.com/pikus_pol/status/1009446645090668548

#ŁawkaRafała. Internauci obśmiewają nowy pomysł kandydata PO. "Porozmawiajmy o mafii reprywatyzacyjnej". Kampania wyborcza nie miała jeszcze oficjalnego początku, a kandydaci na prezydentów miast już walczą o głosy. Tym razem zabłysnął Rafał Trzaskowski, który postanowił zaprezentować swoją… ławkę. Polityk PO ma zamiar chodzić z ławką po Warszawie i rozmawiać z mieszkańcami miasta. Jego pomysł z miejsca został obśmiany przez internautów. Użytkownicy Twittera nie zostawili suchej nitki na pomyśle Trzaskowskiego. Przywołano najróżniejsze słynne ławki, w tym tę sprzed sklepu w filmowych Wilkowyjach, na której czterech przyjaciół co dzień spożywa trunki. Poniżej kilkanaście przykładów twórczości internautów pod hasztagiem #ŁawkaRafała:
https://wpolityce.pl/polityka/395507-lawkarafala-internauci-obsmiewaja-nowy-pomysl-kandydata-po-porozmawiajmy-o-mafii-reprywatyzacyjnej-zobacz-komentarze

Rafał Trzaskowski mówi, że on teraz nie rządzi Warszawą, więc nie może nic zrobić do momentu swojej ewentualnej wygranej. Kto zatem rządzi Warszawą? Czy to nie Pańska polityczna promotorka Hanna Gronkiewicz-Waltz i WASZA WSPÓLNA PARTIA Platforma? Skoro nie może Pan rozwiązać problemów warszawiaków kiedy Wasza partia rządzi stolicą, to po co Pan kandyduje?
https://twitter.com/DariuszMatecki/status/1020242284057694209

Kandydat PO na prezydenta Warszawy „Ortograf” Rafał Trzaskowski znowu w akcji. „Banda trolli Patryka czycha na każdą literówkę”. Mistrz pióra i poprawnej polszczyzny dał kolejny popis. Tym razem, wypominając wyborcom Zjednoczonej Prawicy "brak polotu", dr Trzaskowski strzelił sobie samobója gigantyczną wpadką ortograficzną. Żeby było zabawniej - w zdaniu o... bandzie trolli Patryka Jakiego, która tylko na to czeka. Choć ostrzegaliśmy i przezornie punktowaliśmy - Rafał Trzaskowski nadal nic sobie nie robi z zasad ortografii. Zaledwie wczoraj pisał o "przymróżeniu oka", a dziś...
http://niezalezna.pl/223868-ortograf-trzaskowski-znowu-w-akcji-banda-trolli-patryka-czycha-na-kazda-literowke

Już dawno Rafała Trzaskowskiego nie wypuścili do mediów i zaczynaliśmy się trochę nudzić, ale na szczęście wrócił i... jak zwykle zaliczył wpadkę. Tym razem posłużył się KŁAMSTWEM na temat Patryka Jakiego, mówiąc, że nie przeprosił rodziny śp. posła Karpiniuka, Donalda Tuska i Grzegorza Schetyny za błąd swojego współpracownika - sami zobaczcie:
https://twitter.com/Czaskowski/status/1009419283535941632

SZOKUJĄCE SŁOWA TRZASKOWSKIEGO! "Gronkiewicz-Waltz ma problem jasno powiedzieć co było robione źle ws. reprywatyzacji, bo ZA SEKUNDĘ BYŁYBY ZARZUTY" Przyznaje, że HGW milczy na temat tego nad czym miała nadzór, bo boi się zarzutów karnych!
https://twitter.com/Czaskowski/status/1005037603350106112

Trzaskowski podzielił warszawiaków na lepszych i gorszych. Patryk Jaki odpowiada spotem.  "Nie można dzielić warszawiaków. Nie ma znaczenia skąd pochodzisz" - podkreślono w materiale. Warszawa jest miastem otwartym dla wszystkich. Prezydent Warszawy nie może nikogo wykluczać. Chcemy wolnej i przyjaznej dla wszystkich stolicy - napisał Jaki.
http://niezalezna.pl/223855-trzaskowski-podzielil-warszawiakow-na-lepszych-i-gorszych-patryk-jaki-odpowiada-spotem

Trzaskowski zarzucał Kandydatowi PiS na prezydenta Warszawy, że nie jest on rodowitym warszawiakiem i Warszawy, ma się dopiero „uczyć”. Tym słowom sprzeciwił się sam kandydat PiS podczas zorganizowanej w miejscu zamieszkania konferencji. Stanowczo sprzeciwił się budowaniu kolejnych podziałów wśród mieszkańców stolicy. Patryk jaki przypomniał, że Trzaskowski "zaczął wielokrotnie podkreślać i chwalić się tym, że to on urodził się w Warszawie i z jakiegoś powodu jest lepszy, po drugie, zaczął mówić w sposób pogardliwy: „witamy w takim razie w Warszawie”, mimo że bardzo dobrze wie, że prawie dekadę tutaj mieszkam" oznajmił Jaki.
http://telewizjarepublika.pl/platforma-strachu-czyli-jak-po-boi-sie-patryka-jakiego,64108.html

Trzaskowski był szefem sztabu Hanny Gronkiewicz-Waltz - dlatego warto go zapytać czy nie wiedział, że miasto ma problemy z przedszkolami, nie buduje parkingów, że są miliardowe straty (czyli wynoszące kilka rocznych budżetów inwestycyjnych, przez co Warszawa rozwija się dużo gorzej niż by mogła) na aferze reprywatyzacyjnej? Czy też wiedział, ale uznał, że to nieistotne i dlatego wspierał Hannę Gronkiewicz-Waltz?

Hanna Gronkiewicz-Waltz aktywnie włączyła się w walkę przed wyborami w stolicy i wspiera kandydata PO? Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki twierdzi, że tak! Przestrzega, że Trzaskowski w roli prezydenta Warszawy, to tak naprawdę kolejna kadencja fundowana Gronkiewicz-Waltz. Jaki przypomina o jego roli w sztabie wyborczym HGW i twierdzi, że teraz role się odwróciły. - Niewiele brakuje, a Warszawa wybierze czwartą kadencję Hanny Gronkiewicz-Waltz, czyli Rafała Trzaskowskiego. Warszawiacy muszą sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcą kolejnej kadencji mafii developersko-reprywatyzacyjnej...  - mówił Patryk Jaki.     - No ale przecież Rafał Trzaskowski się odcina od HGW, nie chce być z nią utożsamiany - zwrócił uwagę prowadzący rozmowę dziennikarz.I wtedy Patryk Jaki przypomniał kilka faktów, którymi Rafał Trzaskowski nie chwali się jakoś specjalnie. Według wiceministra sprawiedliwości w przypadku Gronkiewicz-Waltz i Trzaskowskiego obserwujemy jedynie polityczną roszadę i zabawę w kameleony.- No właśnie tak się odcina, że każdy z państwa, kto obserwuje tą prekampanię w Warszawie jest w stanie zauważyć, że Hanna Gronkiewicz-Waltz codziennie wspiera Rafała Trzaskowskiego. Dostarcza codziennie materiałów Rafałowi Trzaskowskiemu. Urzędnicy Hanny Gronkiewicz-Waltz są sztabem wyborczym Rafała Trzaskowskiego. Co to oznacza? To oznacza, że oni tylko zamienili się twarzami.
http://niezalezna.pl/225932-co-poza-partyjnym-szyldem-laczy-trzaskowskiego-z-hgw-sa-niczym-polityczne-kameleony

A na deser polecam lekturę najpopularniejszych komentarzy pod tym wpisem Rafała Trzaskowskiego - są świetne, a kilka wręcz fenomenalnych. Może wkleję jeden z nich (akurat ten  nie jest zabawny, a analityczny) - autor Marek Marcin Grudzień: Dziwny z Pana człowiek. Z tego wpisu wynika, że powinien być Pan osobnikiem ponadprzeciętnego rozumu. A przecież gdy wypowiada się Pan od siebie, czyli nie rekapitulując skryptów, jawi się Pan jako postać o umysłowości jednak przeciętnej. Czy to zatem zabieg celowy, aby nie epatować swoją wielkością i nie razić maluczkich? No ale wtedy po co ten wpis? Coś jest w Panu nieprawdziwego. Albo lansuje się Pan na wybitnego, albo nim jest faktycznie, a tylko obniża Pan loty w wypowiedziach i zachowaniach publicznych (może gdzie indziej, w jakichś tajemnych stowarzyszeniach lub na owych mitycznych salonach pokazuje Pan pełnię swojej potencji). Znajomość wielu języków, wspaniałe wykształcenie formalne, znakomity rodowód familijny, zawodowe i fraternalne koligacje, to wszystko mogłoby wskazywać na to, że mamy do czynienia z postacią niemal pomnikową. A jednak ... jakieś wątpliwości pozostają. Poza tym Pan w tym wpisie wystawia Geremkowi - jako wykładowcy - świadectwo jak najgorsze. Czy tylko nie zdając sobie z tego sprawy, czy może jako element tego celowego obniżania jakości własnej umysłowości? Otóż pisze Pan, że otrzymał najwyższą ocenę na roku, jednocześnie dodając, że referowaną książkę zrozumiał Pan dopiero 10 lat później. Czyli w chwili egzaminu jej Pan nie rozumiał, czego Pan Geremek nie zauważył. To oznacza, że albo ta Akademia była farsą, albo Pan profesor Geremek był bardzo słabym nauczycielem. W każdym razie, jak napisałem powyżej. Jest w Panu coś nieprawdziwego.
https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/posts/10156340422816091

Poseł Adam Andruszkiewicz odniósł się do wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego o tym, że Polsce nie jest potrzebny Centralny Port Komunikacyjny, bo podobny buduje się w Berlinie. Po co Polsce Ambasador Niemiec, skoro jest Trzaskowski? Po co Polsce Ambasada RFN, skoro jest biuro PO? http://www.tysol.pl/a19947-Adam-Andruszkiewicz-Po-co-Polsce-Ambasador-Niemiec-skoro-jest-Trzaskowski-

TVN kłamie na temat roku Komisji Weryfikacyjnej. W serwisie internetowym TVN Warszawa pojawił się artykuł w którym oceniono, iż twierdzenie Patryka Jakiego, że w wyniku działalności Komisji Weryfikacyjnej sprywatyzowane kamienice wracają do miasta jest nadużyciem."Aby tak się stało, potrzebne są odpowiednie wpisy w księgach wieczystych, a tych wpisów nie ma. Decyzje komisji nie są prawomocne. Niemal wszystkie, z wyjątkiem nieruchomości przy Nieborowskiej 15, zostały zaskarżone do sądu administracyjnego przez właścicieli" - czytamy na portalu. Do artykułu odniósł się na portalu społecznościowym sam zainteresowany, który oskarżył portal o posługiwanie się nieprawdziwymi informacjami. "TVN kłamie na temat #RokKW - wpisów w księgach wieczystych gdzie wróciło miasto jest... 12. W tym wiele prawomocnych a TVN sobie pisze, że jest 0! Tak samo jeśli chodzi o lokatorów- wszędzie wróciły stare czynsze. Poprawcie i przeprosicie - napisał na Twitterze Patryk Jaki.
https://dorzeczy.pl/kraj/69125/Jaki-TVN-klamie-Poprawcie-i-przeproscie.htm

Także gazeta „Fakt” dopuściła się manipulacji, napisał o niej Patryk Jaki: „Miasto wreszcie zrobiło dokładnie to co jest napisane w ustawie i od razu wczoraj Sąd pozwolił przejąć zarządzanie nad kamienicą. Czy red @BurzynskaAga honorowo przeprosi mnie za banialuki, które wypisywała?”
https://twitter.com/PatrykJaki/status/1017392798348271616

Działacz partii Razem w konfrontacji z Patrykiem Jakim:
http://vod.gazetapolska.pl/18364-calosc-dzialacz-partii-razem-w-konfrontacji-z-patrykiem-jakim

Filip Stankiewicz

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka