Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
24 obserwujących
297 notek
342k odsłony
755 odsłon

Własne brudy pierze się w swoim domu,

Werdykt TSUE w sprawie niezależności Izby Dyscyplinarnej
Werdykt TSUE w sprawie niezależności Izby Dyscyplinarnej
Wykop Skomentuj17

tak z grubsza można określić dzisiejszy wyrok TSUE w sprawie badania niezależności nowej Dyscyplinarnej Izby.
            Pewnie w końcu mają już dość tych skarżypyt i ciągłym zajmowaniem się zgłaszanymi , a nie mającymi pokrycia w rzeczywistości skarg na obecną władzę, a kierowanymi przez totalnych głupków.Przecież są inne kraje europejskie, które kierują swe problemy do TSUE, a nasi Stefkowie Burczymuchy zakładają , że tylko oni mają priorytet. To orzeczenie TSUE może uzmysłowi tym opozycyjnym zapatystom,że skończył się okres gdy na każde zawołanie totalnej, jałowej, bezideowej, prącej jedynie do zwarcia i konfliktów opozycji  ( to pewnie też nie uszło uwagi bystrzejszym obserwatorom z Zachodu Europy ) , że są juz w tym donoszeniu  passé  ).

        Małgorzata Gersdorf już nie tak buńczucznie odniosła się do sprawy, oznajmiając , że SN wyda stosowne oświadczenie w sprawie niezależności Izby Dyscyplinarnej, ale to zajmie trochę czasu.Uważam, że prezes SN nie musi się spieszyć, wytrzymaliśmy z nią tyle czasu upokorzeń ( te wszystkie przemówienia I prezes SN w Niemczech, te objazdy Skandynawii w wiadomym celu ) to wytrzymamy te jeszcze pół roku. Rozpasany Ryszard Kalisz u Morozowskiego perorował , ale już nieco bardziej stonowany sposób w dyskusji z rzecznikiem KRS Maciejem Miterą.

            Wydaje się , że nie bez znaczenia były odgłosy jakie dochodzą z naszego kraju o wyrokach jakie serwuje najznamienitsza kasta swym ludziom po fachu oraz tzw. establishmentowi nad Wisłą...

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo