Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
31 obserwujących
394 notki
533k odsłony
  2410   0

Borys Budka obwieścił założenie komiteetu inicjatywy likwidacji TVP Info

Tandem liderów PO Borys Budka & Rafal Trzaskowski
Tandem liderów PO Borys Budka & Rafal Trzaskowski

Lider PO podał do publicznej wiadomości, ze od początku lutego 2021 gdy wspólnie z Rafałem Trzaskowskim rozpoczęli zbiórkę podpisów pod inicjatywa kasacji TVP Info i abonamentu telewizyjnego udało im się zebrać UWAGA !!! - 7 tysięcy podpisów ;-)

Jeśli takimi sprawami będzie się zajmować największa( stan jeszcze na dziś ), totalna partia  opozycyjna , ba będzie osiągać w swych projektach takie społeczne poparcie  to formacja będąca obecnie u steru władzy może spokojnie myśleć o kontynuowaniu swych rządów po raz trzeci.
                  Zebranie 7 tysięcy podpisów zebranych przez PO w ciągu 3 tygodni, to wynik naprawdę "imponujący" i sporo mówiący o stanie ilości członków formacji, na której czele stoi człowiek z Gliwic .
                  Borys Budka odwołał się w swym przekazie  do elementarnej przyzwoitości w życiu publicznym ( jakbyśmy zapomnieli jak wyglądała telewizja publiczna za rządów Donalda Tuska ;-)), a tych kryteriów nie spełnia telewizja publiczna TVP zarządzana przez Jacka Kurskiego. Określił telewizję publiczną, ze jest elementem partyjnej propagandy i stanowi najkrócej ujmując biuletyn partyjny.

             Przewodniczący PO wraz z Rafałem Trzaskowskim mają jednak poważny kłopot , bo zebranie 7 tysięcy podpisów na założenie komitetu inicjatywy ustawodawczej  likwidującej TVP Info, to nie jest ta skala poparcia dla takiej inicjatywy, która mogłaby szefa TVP przyprawić o silny ból głowy ;-), no chyba , że szef PO ma w tym względzie zgoła odmienne zdanie ;-) Dla mnie to śmiech na sali by największa, formacja opozycyjna, totalna , której jeden z liderów zdobył w ostatnich wyborach 10 mln głosów i się tym na każdym kroku szczycił, dziś potrafi zebrać raptem 7 tysięcy głosów pod pod inicjatywa ( która, jak to wszak prezentował , jest jej spiritus movens ) - widać jaki był rozjazd z tym,  jak był postrzegany jeszcze nie tak dawno jako konkurent prezydenta Andrzeja Dudy, a tym jak postrzegany jest dziś ze swą inicjatywą vulgo ruchem  "Solidarna Polska" , a teraz z kolejną, która nie przysporzy mu poklasku wśród  elektoratu...

Lubię to! Skomentuj166 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka