Blog
Homo mensura
frankunderwood
frankunderwood IT,żonaty,2 córki
1 obserwujący 107 notek 60955 odsłon
frankunderwood, 12 sierpnia 2017 r.

Pride of Poland 2017

192 6 0 A A A

            Są wakacje, zatem notka też w tym wymiarze. Pamiętamy jak totalna opozycja wznieciła zadymę w ubiegłym roku w sprawie staniny koni w Janowie Podlaskim ( padły dwie klacze Shirley Watts ) o to, że stery w światowej sławy stadninie przejęli dyletanci -  doskonale pamiętam ton i niemal chamski styl wypowiedzi w tej kwestii Daniela Olbrychskiego.

              Dziś opozycyjne media zapewne  nie zająkną się w temacie tegorocznych pokazów i aukcji koni arabskich, znanego prawie na całym świecie polskiego przedsięwzięcia. Ba, do stadniny w Janowie wkracza świat cyfrowy, otóż niedzielna licytacja będzie po raz pierwszy prowadzona także z pomocą nowego systemu elektronicznego, aby uniknąć skandalu jaki miał miejsce podczas licytacji w ubiegłym roku. Na Pride of Poland organizatorzy ściągnęli Chińczyków. Zakopano także topór wojenny z wspomnianą wyżej Shirley Watts, która deklaruje, że zamierza w dalszym ciągu współpracować ze stadnina w Janowie. Aby podnieść prestiż Święta Konia Arabskiego patronat nad imprezą objął Prezydent RP Andrzej Duda - niewykluczone, że będzie gościem na imprezie.

            Jednym słowem jeden z kolejnych problemów tak ostro artykułowany i wykorzystywany  przez totalną opozycje został wygaszony  co powoduje , że jedyną areną , w której totalna opozycja może się sprawdzać to kryteria uliczne i działalność fundacji pokroju "Otwarty Dialog" Kramka  ( niech sobie funkcjonuje , ale pod bacznym okiem naszych służb ;-)), bo w tych formacjach nie widać osób, które mogłyby tworzyć jakieś znaczące think tanki.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W kwestii poglądów na gospodarkę - liberalne, w domenie obyczajowości- konserwatywne, otwarty na poglądy innych, przeciwnik wszelkiej politycznej poprawności, koniunkturalizmu, permisywizmu i szeroko rozumianego lewactwa..

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @dim. Jasne ;-) Widzę ( po rzucie okiem na Twoje notki ) , że masz wiele wspólnego z...
  • @Siukum Balala Gwoli ścisłości , - pisałem już kiedyś na tej witrynie, że jedynym...
  • Gwoli ścisłości to nie był żaden "plan Balcerowicza". Balcerowicz swą osoba sygnował...

Tematy w dziale Rozmaitości