54 obserwujących
362 notki
401k odsłon
1624 odsłony

Spisek Medyków i wizja ich dyktatury!

Wykop Skomentuj7

W roku MMXX za panowania Wirusa I-go “Uzdrowiciela” ze wschodniej dynastii Kung-flu, wielkich osiągnięć dokonał wezyr Bill Dr Gates z klanu El-Czipo inspirowany czarownikiem Fuci-fuci z plemienia Big Pharma. Ze starych legend wynika, że przed atakiem wirusa C19 podobno ludzie wcale nie umierali i cieszyli się dobrym zdrowiem. W operacji “Covid 19” wyprowadzając atak z wschodniej prowincji Wuhan w Państwie Środka medycy skierowali światową gospodarkę do wychodka. Epidemia poważnie zmieniła dotychczasowe struktury władzy i unowocześniła semantykę. Na czele rządów stanęli już nie Premierzy, ale ordynarnie mówiąc Ordynatorzy, zmieniono też dotychczasowe konstytucje na księgi porad medycznych z których korzystano aplikując zdrowie i dobrobyt.. Nad głównymi narodowymi ordynatorami czuwał Główny Ordynator Banku (oczywiście krwiodawstwa!). Tu i ówdzie wzrastało ciśnienie (społeczne), a nawet dochodziło do miejscowych (żywiołowych) wylewów i zawałów. Jednak podobne zjawiska wzrastania globalnego (teraz wstecznego) ocieplenia, Ordynatorzy traktowali niezwykle ozięble. Stare nazewnictwo zmieniono i dostosowano tak żeby lepiej odzwierciedlało nową rzeczywistość, pojęcie “Obywatel”, zamieniono na “Pacjent”, stare kojarzone pejoratywnie “Policjant” zastąpiono bardziej oddającym funkcje opiekuńcze “Pielęgniarz”. Ci pacjenci, którzy nie chcieli iść z duchem czasu byli bezpłatnie przemieszczani przez pielęgniarzy do bezklamkowych domów opieki odwykowej. Rzymianie historycznie kojarzą się z rozsądnym kronikarstwem, dlatego użyłem powyższego stylu do oddania być może wkrótce aktualnego stanu rzeczy.

imagehttps://th.bing.com/th/id/OIP.Sp5JMaxElVMQD1BLAZo2MgAAAA?w=192&h=186&c=7&o=5&pid=1.7

Ostatnia konspiracja medyków może kojarzyć się z późnym Stalinem, który to biedaczek wyzionął ducha zanim zabronił im oddychać. Pomyśleć tylko, (wracając do tematu) jakiż jest sens, aby najbardziej zagrożoną kategorię wiekową dziadków i babcie wyposażyć w przysłowiowe wrotki i hulajnogi, a niech szaleją ledwie dysząc w maskach blokujących oddychanie, odwiedzają i po 10 sklepów dziennie! Natomiast rozbrykane tryskające energią dzieci i młodzież zamknąć na 4 spusty w domach (niespokojnej młodości), niech obniżają sobie bez ruchu i słońca układ odpornościowy. Jak myślisz, czy ktoś normalny mógłby zaproponować podobny plan? Dlatego podejrzani są kliniczni banksterzy!

Trump chciałby jak najszybciej otworzyć ekonomię, jesienią nadchodzą przecież wybory prezydenckie, ale ugina się pod presją medyków od epidemiologii, których wielbią mainstreamowe media. Z drugiej strony o tempie otwierania zablokowanej ekonomii i innych sfer życia obywateli decydują gubernatorowie poszczególnych stanów. Zauważalny jest jasny podział na stany rządzone przez Republikanów, którzy chcą szybciej odmrażać życie publiczne i Demokratów, którzy wyraźnie temu się opierają. Dochodzi do rozpusty parlamentarnej, kiedy mający większość w izbie niższej Kongresu Demokraci uchwalili kolejny pakiet stymulacyjny o wysokości $3 bln (US $3 trylionów) na pomoc będącym w finansowej zapaści stanom. Nie jest tajemnicą, że w tej najnowszej stymulacji Demokraci chcą sfinansować zbliżającą się zmorę niewypłacalności wobec odbiorców niezwykle hojnych planów emerytalnych, oraz finansowania, wspierania i ochrony (sanctuary state, sanctuary cities) ludzi przybyłych do US nielegalnie. Republikański Senat zapowiedział utrącenie tej ustawy stymulującej zadłużenie i dalsze socjalistyczne projekty, podobne stanowisko ogłosił prezydent Trump.

USA tonie w długach, Trump 4 lata temu obiecał się tym zająć, ukrócić lekkomyślność i frywolność socjalistycznych elit. Teraz na drodze jego planów stanęła pandemia C19, totalnie spowolniono gospodarkę przy dynamicznie rosnącym zadłużeniu. Demokratyczni gubernatorzy najchętniej zatrzymaliby kwarantannę do końca roku. Dochodzi do skandali, w San Francisco i L.A. gub. Gavin Newsom załadował bezdomnych z ulic do hoteli. Wyszło na jaw, że aby ich tam utrzymać policja dowozi im tam alkohol, marychę i narkotyki. Szkoły zamknięte, kościoły zamknięte, podobnie fryzjerzy, salony dla psów, otwarte sklepy z marychą i alkoholem. Wiele restauracji, kafejek nie wróci, gdyż nie wyjdą na swoje z powodu konieczności utrzymania przestrzeni między klientami. Jednak widoczne jest silne parcie oddolne, mają miejsce demonstracje (w Michigan uzbrojeni obywatele wtargnęli na stanowy Kapitol). W wielu stanach ludzie protestują domagając się przywrócenia normalności, nawet w rządzonej przez lewicę Kalifornii.

To wszystko to jeszcze małe piwo dodajmy, że wschodząca gwiazda Partii Demokratycznej gubernator stanu Nowy Jork, Andrew Cuomo “król respiratorów”, bez których nie mógł się obyć (jak speaker Pelosi bez markowych lodów) mógł poślizgnąć się o domy spokojnej starości. Przypomnijmy, że ten perfidny chiński wirus głównie nie lubi ludzi w starszym wieku, co więcej znalazł sobie cichego wspólnika gub. Cuomo. Otóż Cuomo nakazał, aby zdiagnozowanych pacjentów z C19 można było odsyłać do domów spokojnej starości. Ta decyzja doprowadziła do śmierci ok. 5,500 ludzi w tych ośrodkach (20% zgonów w tym stanie). Natomiast swoją mamusię przewiózł do prywatnego domu, z domu spokojnej starości. Czy była to głupota, czy zbrodnia? Demokraci od zawsze pachną eutanazją razem z ich guru Ezekielem Emanuelem, dla którego ludzie po 70-tce są nieproduktywnym balastem (sam ma 66 lat). W domach starości zabroniono wizyt nawet rodziny, a już broń Boże księdza. W innych stanach statystyki są jeszcze gorsze: w Zachodniej Wirginii i w Minnesocie to aż 80% zgonów to mieszkańcy domów opieki, w Rhode Island 73%, w Pensylwanii to 66%. Ogólnie przyjmuje się, że ok. 58% ofiar C19 w USA to śmierci w domach spokojnej starości.

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka