67 obserwujących
401 notek
516k odsłon
  322   3

Globalny imperializm w natarciu!

Na odcinku polskim same powtórki z niesławnej rozrywki. Była szefowa resortu obrony Niemiec, pani Ursula von (na stanowisko przewodniczącej UE) der Leyen pragnie zaprowadzić w Polsce praworządność. W 1939 r. pokolenie jej rodziców również interweniowało w Rzeczpospolitej, aby przeciwstawić się (zgodnie z normami zachodniej tolerancji i kultury) dyskryminacji i prześladowaniu Żydów. Głośnym echem odbiła się też wypowiedź kanclerz Merkel nawiązująca do stopnia zniszczeń regionów Niemiec w wyniku makabrycznych ulew. Angela Merkel (w młodości zwycięzca olimpiad znajomości języka rosyjskiego) zauważyła, że język niemiecki nie zna takiego stopnia zniszczenia, widocznie nie oglądała zdjęć Warszawy z przełomu 1944/45 r. Rząd izraelski usiłuje straszyć rząd w Warszawie globalnym oziębieniem na linii z Waszyngtonem, a jeszcze tak niedawno udawał sojusznika. Więc tak jak w przeszłości i obecnie pojawił się list tym razem tuzina senatorów, apelujących do prezydenta Andrzeja Dudy o utrzymanie dalszego bałáganu w polskim prawie, który głodnym plemiennym spadkobiercom umożliwiłby dalszy wypas na polskim legislacyjnym bagnie. Do walki przystąpił rabin Schudrich, któremu w latach 70-tych w NYC skradziono rower. Chce odszkodowań, podobno Polacy mają jaja na miękko i zapłacą. Teoria mętnej wody…

image https://assets.realclear.com/images/54/548846_6_.webp

Nie trzeba być jasnowidzem, aby zauważyć, że “świat zwariował”. Na kolejnych frontach trwa ofensywa dobijająca wartości narodowe, religijne i rodzinne w asyście wybuchających trans-granatów ogłuszających typu LGBT, w mrożącym normalność blasku globalnego ocieplenia. Kiedy Hitler zaatakował kolejne kraje, czy Stalin wkraczał zadając zdradziecki cios, legaliści ziali oburzeniem wobec oczywistego łamania norm prawa i dobrych obyczajów. Dziś w epoce zwycięskiego marszu bolszewickiej bankowej tłuszczy światowej rewolucji w wersji Lejby Trockiego bezradni i ufni ludzie często nawet nie mają pojęcia, że są pasażerami pociągu podążającego w kierunku nowego Auschwitz. Z nasilających się przecieków jasno wyłania się obraz wirusa z laboratorium w Wuhan gdzie trwały prace nad tym aby mógł zarażać ludzi. Ostatnio senator Rand Paul przypomniał świętemu globalizmu (opiekun wirusów) dr Fauci, że dofinansowywał te “prace” z kieszeni podatnika, po tym jak stały się nielegalne (2014 r.) w USA. Makabra.

Ruchy patriotyczne, narodowe powoli spychane są z drogi głównej, którą nadchodzi nowy porządek światowy. Globaliści dobrze odrobili pracę domową rezygnując z topornych i odrażających krwawych rozwiązań militarnych. Idąc za Gramscim i Marcusem opanowali edukację, kulturę, mainstreamowe media, związki zawodowe, a w USA nawet sięgnęli po wojsko. Celem ich ofensywy jest oddzielenie ludzi, obywateli od ich własnej tożsamości, tradycji, religii i osiągnięć ich przodków ogromnym wysiłkiem budujących znaną nam jeszcze cywilizację łacińską z jej filarami, czyli grecką filozofią i rzymskim prawem. W USA synowie z konserwatywnych rodzin idą do szkół finansowanych z podatków ich rodziców, aby dostać się w czerwone bolszewickie łapy neomarksistów. Uczelnie w USA służą za komunistyczne pralnie dezynfekujące indywidualizm, patriotyzm, wartości rodzinne, religijne i narodową tożsamość. Co więcej synowie patriotycznych rodzin idą do wojska, którego generalicja siedzi na kontraktach zbrojeniówki i ostatnio została opanowana przez globalnych imperialistów posługujących się rasistowskim kryterium CRT (krytyczna teoria rasowa), według której wszyscy biali to rasiści.

Gdzie nie spojrzysz wszędzie getta kwarantanny organizowane przez sprawne “judenraty”, czyli etniczne autorytety, rządy poszczególnych państw w odpowiedzi na presję zorganizowanego zła... Można podziwiać sprawność think tanków globalnych imperialistów na taśmociągu propagandy adresującej najpierw Twoje zdrowie, zdrowie Twoich sąsiadów i ogólne zdrowie społeczeństwa również w kontekście zmian klimatycznych zagrażającej Matce Ziemi. Przecież tu chodzi tylko o Twoje bezpieczeństwo i Twoją świetlaną przyszłość! Zaszczep się szkodniku!

Zamiast zagonów pancernych czołgów, salwa z okopów zaciężnej opieki medycznej, wzmacniana ustawicznymi atakami i bombardowaniami wykalibrowanej kawalerii powietrznej “społecznościowych” mediów i organizacji pozarządowych. Prywatne globalne molochy ściśle współpracujące z machiną państwa w celu bezwzględnego cenzurowania wszelkich wolnościowych odruchów poważnie już chorego społeczeństwa, kiedyś tak definiowano faszyzm. Czyżbyśmy mieli demokrację faszystowską, czy może totalitarną, wszak pamiętamy inny gniot “demokrację socjalistyczną”? Cóż nasza dobrotliwa “logiczna” naiwność nie ma granic, tak jak nie ma granic ich totalitarna pożądliwość kontroli i władzy nad wszystkim co istnieje.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale