Blog
Forum Żydów Polskich
Forum Żydów Polskich
Forum Żydów Polskich Partner: Stowarzyszenie 614. P
89 obserwujących 345 notek 1080623 odsłony
Forum Żydów Polskich, 14 grudnia 2017 r.

"Śmierć Żydom!" pod Bramą Brandenburską. To są FAKTY.

2656 122 0 A A A


To są FAKTY.

Czytamy w wiadomościach z Niemiec: "Niemal tysiąc ludzi zgromadziło się w piątek przed Bramą Brandenburską w sąsiedztwie ambasady USA. Były hitlerowskie pozdrowienia, okrzyki „śmierć Żydom" oraz płonąca izraelska flaga z gwiazdą Dawida."


To są FAKTY.


Niemcy dopuścili Hitlera oraz nazistów do władzy z entuzjazmem, poparli wojnę i w jej przebiegu WYMORDOWALI miliony niewinnych ludzi różnych narodowości. Nie w jakichś czasach antycznych, ani nie w średniowieczu, ale całkiem niedawno: za życia naszych dziadków i naszych obecnie starych rodziców.


To są FAKTY.


Niemcy chcieli zgładzić wszystkich Żydów, którzy byli w zasięgu ich machiny śmierci. Mordowali żydowskie kobiety w ciąży i niemowlęta, mordowali starców i ludzi młodych. Gazowali ich, truli spalinami, rozstrzeliwali, wieszali, głodzili na śmierć, torturowali, robili na nich okrutne pseudomedyczne eksperymenty. Okradali żywych, rabowali własność pomordowanych. Niemcy popełniali zbrodnię ludobójstwa za zbrodnią ludobójstwa.


To są FAKTY.


Po wojnie chronili, zarówno w Niemczech Wschodnich jak i w Zachodnich, sprawców tego bezprecedensowego mordowania na przemysłową skalę. Chronili przed karą, przed odpowiedzialnością.


To są FAKTY.


Obecnie Berlin - stolica Niemiec staje jest miejscem takich demonstracji, jak ta przed Bramą Brandenburską i niedaleko Pomnika Holokaustu w Berlinie. Policja stoi z założonymi rękoma i patrzy się na motłoch wzywający do mordowania niewinnych ludzi. Tymi ludźmi ZNÓW są Żydzi.


To są FAKTY.


Teraz, kilka dni po tych demonstracjach, niemieccy politycy potępiają, mówią coś o wstydzie i o przeciwstawianiu się antysemityzmowi.


Ale jednocześnie Niemcy od wielu lat, a już całkiem chaotycznie i bez jakiejkolwiek skutecznej kontroli od roku 2015, WPUSZCZAJĄ do swojego kraju i do Europy coraz więcej takich ludzi, jak ci spod Bramy Brandenburskiej - zatrutych nienawiścią do Żydów.


I jeszcze jedno: 40% Niemców uważa, że "Izrael prowadzi politykę eksterminacji ludności palestyńskiej".


 To są FAKTY.


 Paweł Jędrzejewski

http://www.fzp.net.pl/opinie/smierc-zydom-pod-brama-brandenburska-sa-fakty

IN ENGLISH: http://www.fzp.net.pl/english/death-jews-next-brandenburg-gateSkomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnieNa widoczne niżej odnośniki i miniatury WARTO kliknąć!
Forum Żydów Polskich

Facebook FŻP

Stowarzyszenie 614. Przykazania


Coś do poczytania:
książka naszego kolegi redakcyjnego
Pawła Jędrzejewskiego

Judaizm bez tajemnic

Free counters!

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @rk1 : "przecież FŻP w tej notce nie ma pretensji do produkcji Urbana." Powtórzę:  Tylko,...
  • @karol123 : "Zauwaz autorze, ze tekst twoj tez nie zawiera wyrazow oburzenia z powodu...
  • @Prze  Racja. Błąd poprawiony. Dziękuję.   PJ

Tematy w dziale Polityka