3 obserwujących
85 notek
24k odsłony
  67   0

Potrzebne jest 231 ministerstw.

W sumie i tak niewiele już to tej liczby brakuje:) PiS ostatnimi czasy już na każde głosowanie przychodzi z teczką umów o pracę w spółkach SP i ministerstwach. Może pora uprościć ten proces – utwórzmy 231 ministerstw, żeby każda szabla w Sejmie mogła sobie zatrudniać kogo tylko uzna za stosowne. Proces legislacyjny się uprości, a suweren przyklaśnie, w końcu będziemy mieli najwyższy wskaźnik ministrów na świecie!:)


Bo teraz to aż głupio tak łączyć, rozdzielać i mnożyć ministerstwa bo akurat taka potrzeba jest, że komuś się zachciało być ministrem tego czy owego – ileż można nawijać jakie to istotne i patriotyczne mieć połączone, potem rozłączone stanowiska ministra tego i owego:)

Coraz trudniej jest udawać, że tu o jakąś Polskę PiS-owi chodzi, a tak przynajmniej nie będzie żenujących negocjacji w świetle kamer nad każdą ustawą:) Czysty zysk wizerunkowy i może nawet da się powołać Ministerstwo Dziwnych Kroków. In your face Great Britan.To za Ziemkiewicza!:)


Do jakiejś normalnej formy rządów możemy wrócić kiedyś w przyszłości, na razie potesujmy format 1 poseł= 1 ministerstwo:)

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale