3 obserwujących
92 notki
25k odsłon
  135   0

Bąkiewicz – kolejne odkrycie towarzyskie.

„Mecenas daje złoto, mecenas wymaga.” Po raz kolejny okazało się, że poezja Kazika po latach nie traci na aktualności.

Dostali „narodowcy” listę tematów do odbębnienia na imprezie 11 listopada i się grzecznie wywiązali. Spalenie zdjęcia Tuska - check, teksty o „kaście” - check, „upadającej lewackiej unii” - check, „wrażej opozycji”-check i w końcu o  „LGBT-ach”-check. Załatwione. Nawet nie trzeba się było wysilać, tekst na wystąpienie dostarczony z PiS, starczyło się tylko parę chwytliwych haseł nauczyć:)

Przy okazji można do elektoratu via tuba „narodowa” Bąka nadawać starą narrację antyunijną, która aktualnie na szczeblu rządowym jest „niepolityczna”.

Przy okazji usłużni blogerzy zgrabnie zdemaskowali , że to jednak PiS stał za zadymami w poprzednich latach rozpływając się w zachwytach nad tym, że w końcu było w miarę spokojnie.

No cóż, nie pierwszy raz dla to co dla innych jest podstawą nie wartą uwagi, dla PiS-owców jest wielkim osiągnięciem. Coś jak np. zrozumienie, że wiceminister i prezes w zbrojeniówce Misiewicz, albo udawanie, że produkcja pustego pieniądza nie spowoduje inflacji to nie najlepszy pomysł. Normalni ludzie wiedzieli o tym od razu, PiS-owcom zajęło to parę lat:)

Nawet nie wiedzą biedacy, jak bardzo napompowali przy tym Tuska – w końcu podobne liczebnie imprezy zorganizował ostatnio kilka razy i nikomu nawet nie przyszło do głowy dewastować okolicy.

Bąkiewicz pewnie dostał klasyczną alternatywę -  tu jest kasa i wsparcie służb, a tu są zarzuty prokuratorskie, nagrabiłeś sobie tak, że możemy cię zamknąć w każdej chwili. No i tak to Bąkiewicz, jak Kukiz stał się kolejnym odkryciem towarzyskim prezesa, przy okazji tracąc całą swoją wiarygodność. Zaraz pewnie pojawi się wywiad, jak to razem u prezesa w ogródku race sobie odpalali i jak to prezes ma do tego naturalny talent:)
Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale