gallifrey gallifrey
120
BLOG

Notka informacyjna dla owieczek.

gallifrey gallifrey PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 5

W PiS doskonale wiemy, że ustawa o Sądzie Najwyższym nie spełnia podpisanych przez Morawieckiego ustaleń w sprawie KPO.  Mimo to próbujemy ją przepchnąć, bo „może się uda” i będziemy mogli dalej ścigać niewygodnych sędziów poprzez sąd, który mamy już całkowicie pod kontrolą. Liczymy również ciągle, że KE w końcu się zmęczy, a Biden wpłynie na Brukselę, żeby nam odpuściła, w końcu wspieramy Ukrainę. Marne szanse IMHO:)

W każdym razie niespełnienie kamieni milowych i ewentualny brak środków z KPO to  wyłącznie nasza, kierownictwa PiS świadoma decyzja. Robimy to z pełną świadomością i premedytacją. I oczywiście będziemy obwiniać wszystkich od Putina po Bidena i od Brukseli po Berlin o to, że się na nas uwzięli i płacić nie chcą.

Zróbcie z tą wiedzą co chcecie, owieczki, ja powiedziałem jak jest i czuję się  już z tym dobrze a całkiem się uspokoję po wakacjach w fajnej chacie nad ciepłym morzem, co mi ją sfinansowałyście,  

KPO to i tak ponoć  niekorzystna pożyczka, więc w zasadzie nie wiadomo, po  co w ogóle tą ustawę procedujemy z takim nakładem sił i środków:)

gallifrey
O mnie gallifrey

gallifrey

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka