gallifrey gallifrey
273
BLOG

Już w piątek Kaczyński zaprasza na wielki marsz przeciw polityce PiS!

gallifrey gallifrey Polityka Obserwuj notkę 4

W bieżącym nawale wiadomości w przestrzeni medialnej mało widoczne jest bardzo ważne wydarzenie: wielki protest organizowany przez Prawo i Sprawiedliwość przeciw zbrodniom popełnionym przez rząd PiS na polskim rolnictwie. Miejmy nadzieję, że frekwencja nie zawiedzie, w końcu rolnicy  dzielnie i licznie blokowali ostatnio ulice w miastach, żeby ukraińskie zboże mogło bez problemu wjeżdżać do Polski i obniżać zyski polskiej wsi z powodu ustaleń chodzącego na pasku Brukseli PiS-owskiego rządu. W końcu to PiS-komisarz przeforsował, a PiS-posłowie ochoczo przyjęli Zielony Ład, chwaląc się nim gdzie popadnie w mediach.


Nic dziwnego, że wyborcom Prawa i Sprawiedliwości mocno się to nie podoba i muszą tak tłumnie protestować przeciw zgubnej dla polskiej gospodarki polityce PiS.


Na miejscu będą mogli bezpośrednio PiS-owskiemu premierowi i zdradzieckim PiS-owskim ministrom i komisarzom wygarnąć, jak bardzo ich za to nie lubią. Może nawet udadzą się do siedziby partii PiS-owskich zdrajców, wywalą tonę obornika i powybijają im szyby. Muszą tylko celnie wysypywać i rzucać kostką, bo niestety w tym samym budynku znajdują się również szlachetni przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości, zawsze gotowi nieba przychylić rolnikowi:)


Tak że drodzy rolnicy bądźcie uważni w swoich protestach, aby przy braniu słusznego odwetu na PiS-owskiej polityce rolnej nie ucierpiało Prawo i Sprawiedliwość:)


W każdym razie już w piątek wielkie starcie PiS vs Prawo i Sprawiedliwość w Warszawie. Będzie niezły ubaw, Polacy pewnie będą zrywać boki ze śmiechu wspominającą tą imprezę przez długie miesiące:)

gallifrey
O mnie gallifrey

gallifrey

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka