3 obserwujących
36 notek
8265 odsłon
368 odsłon

Za tydzień robimy PiS-owi RAGNAROK (zmierzch bogów).

Wykop Skomentuj16

Nie da się nie zauważyć – pijani sondażami PiS-owcy czują się jak bogowie. Mogą wszystko, cokolwiek nie zrobią ich wyborcy wielbią jak jakiegoś guru z szemranej sekty. Wiedzą, że wyborcy oddadzą im swoje córki w niewolę w jakiejś krakowskiej kamienicy. Umrą za nich czekając w kolejce do lekarza. Poświęcą przyszłość własnych dzieci uczących się przepełnionych szkołach. Powtórzą każde kłamstwo jakby to był pasaż ze świętej księgi. Wypowiedzą kolejne kłamstwo zaprzeczające poprzedniemu następnego dnia i będą przekonywać, że wczoraj to nie oni. Rzucą się z obelgami i pięściami na każdego, kogo wskaże guru. Jeszcze większą nienawiść okażą odstępcy od wiary z własnych szeregów. Będą wychwalać najgorszą miernotę i kanalię jako wielkiego mędrca i świętego męża.

Był już taki czas w historii Europy. Żyją wciąż jeszcze ci, którzy żyli w tamtych czasach. Wtedy również wydawało się, że nikt nie powstrzyma zorganizowanych i bezwzględnych agresorów. A jednak kręci się dziś filmy o ówczesnym zmierzchu bogów.

Siła, która może pokonać zło jest w Tobie. Ty również możesz urządzić już za tydzień szalonym tytanom ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI.


Obecna ekipa popełniła tyle nieprawości jawnie i bezczelnie, że posadzenie ich na ławie oskarżonych i skazanie będzie zwykłą formalnością. I nie sądzę, żeby ktokolwiek zawahał się to zrobić. Wbrew nazwie tylko jedna partia ma gdzieś prawo i sprawiedliwość. No i przyznajcie miło będzie zobaczyć komentarze oddanych PiS-owskich trolli po ogłoszeniu wyników przegranych wyborów.


PS. Wiem wiem, zaraz PiS-owskie trolle będą się czepiać, że Thanos i Liga Sprawiedliwości to różne wszechświaty. Właśnie przeciwko takiemu czepialstwu też głosujcie za tydzień.

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka