8 obserwujących
166 notek
98k odsłon
290 odsłon

21 postulatów sierpniowych Anno Domini 2019

Wykop Skomentuj61

13.Żądamy od władzy, by występki rządzących i tych, do których się łaszą, nie były tuszowane, a postępowania przeciw nim nie były przeciągane w nieskończoność lub umarzane przez całkowicie uległą władzy prokuraturę.

14.Żądamy od władzy, by inaczej od niej myślący nie byli nękani z byle powodu i nachodzeni przez policję w domu o świcie, a zaufany kler w ogóle nie rozliczany m.in. z żądań przekazania prokuraturze dokumentów w sprawie zbrodni na dzieciach.

15.Żądamy od władzy, by wolność zgromadzeń nie była gwałcona pod byle pretekstem, a wolne media rozbijane, jak to już na Węgrzech skutecznie zrobiono, a w Polsce planuje się drogą polonizacji, która jest faktycznie nacjonalizacją.

16.Żądamy od władzy, by funkcjonariusze naszych służb, zasłużeni dla Wolnej Polski także tym, że swą odwagą ułatwili nam wejście do NATO, byli nagradzani, a nie dyskryminowani obniżeniem emerytur, podczas gdy wyłącznie wierni obecnej władzy, w tym przełożeni morderców Igora Stachowiaka, z tych wysokich emerytur będą korzystali.

17.Żądamy od władzy, by nie zachęcała policjantów do pałowania Narodu obniżeniem ich wieku emerytalnego nawet do 43 lat, co pachnie wprowadzaniem dyktatury i nowym stanem wojennym.

18.Żądamy od władzy, by nie dotrzymywała obietnic wyborczych przez podpalenie finansów Rzeczpospolitej i realizację takiego planu, że nawet prorządowa profesor ekonomii nie bierze za niego odpowiedzialności, a zastępuje ją na stanowisku ministra finansów w pełni dyspozycyjny prawnik, religioznawca i filozof.

19.Żądamy od władzy, by telewizja publiczna utrzymywana z naszych podatków należała do całego Narodu, a nie tylko do partii rządzącej, stając się jej tubą propagandową i szczując na różne grupy społeczne wedle potrzeb obozu władzy, tak żeby naszym rodakom wmówić, że mają bardziej słuchać argumentów znachora i nieuka niż profesora, a gejów potraktować zgodnie z starotestamentowymi zbrodniczymi wezwaniami, prawa do których głoszenia władza broni jak niepodległości.

20.Żądamy od władzy, by nasze podatki nie były wydawane na zakup kolekcji dzieł sztuki, które i tak Polski nie opuszczą czy nacjonalizację, pod przykrywką polonizacji, prywatnych firm, by mnożyć dobrze płatne stanowiska dla popierających władzę.

21.Żądamy od władzy, by zaprzestała przygotowywać nas do Polexitu obrzydzając nam i opluwanie Unii Europejskiej i jej instytucji, a także organizując nagonki na Niemców, Holendrów, Francuzów, Norwegów, Szwedów czy Żydów, a przyszłości być może i na inne narody Zjednoczonej Europy!

Wykop Skomentuj61
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale