21 obserwujących
241 notek
138k odsłon
  467   0

Mamy KRÓLA

Mamy KRÓLA, dzisiaj JEGO święto!  Notka ku czci Chrystusa Króla Polski.

Cztery lata temu odbyła się Intronizacja Pana Jezusa w Krakowie. Wielu znających przesłania sł. bożej Rozalii Celakówny czuło niedosyt a wspaniały ks. Małkowski wyraził się tak:

"W roku 2008, a potem, w 2012 wyrazili kategoryczny sprzeciw wobec Intronizacji Jezusa na Króla Polski. „Jest to nie po myśli Episkopatu”, „jest to niesłuszne, niepotrzebne” – padały wówczas różne określenia. Mówiono, że byłoby to pomniejszenie królewskiej władzy Jezusa Chrystusa, dlaczego bowiem miałby On być akurat królem Polski? – pytano wskazując, że jest On Królem Wszechświata. Tak, jednak jest tak na zasadzie sprawiedliwości a Pan Jezus chce królować na zasadzie miłosierdzia, które wymaga aktu woli, aktu przyjęcia. Dobrze biskupi określili to w formule, która jutro /19.11.2016/ zostanie ogłoszona –  przyjęcie Chrystusa za Króla i Pana. Jednak przyjęcie w wymiarze społecznym, narodowym i państwowym oznacza właśnie Intronizację i właśnie na Króla Polski, i to stwierdzenie powinno paść.Akt ten był niewystarczający...pisze Kapłan.


https://www.pch24.pl/ksiadz-malkowski--przyjecie-jezusa-chrystusa-za-krola-i-pana-istotne-lecz-niewystarczajace,47490,i.html#ixzz6eRdOCPv9

Przypomnę krótko, co zdarzyło się cztery lata temu.

JUBILEUSZOWY AKT PRZYJĘCIA JEZUSA CHRYSTUSA ZA KRÓLA I PANA

Kraków-Łagiewniki, 19 listopada 2016 r.

https://www.milosierdzie.pl/index.php/pl/aktualnosci-3/aktualnosci/akt-przyjecia-jezusa-chrystusa-za-krola-i-pana.html

Proklamacja Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana nie oznacza końca misji S.B. Rozalii Celakówny. To dopiero początek Dzieła Intronizacji Jezusa Króla w Polsce. Pan Jezus bardzo często przypominał Rozalii, że Polska ma przyczynić się do zrealizowania zbawczego planu Boga wobec wszystkich narodów, które ocaleją dzięki uznaniu Jezusa za swego Króla.

W „Wyznaniach z przeżyć wewnętrznych” S.B. Rozalia Celakówna zanotowała, że 4 lipca 1938 r. ujrzała pełną powagi i majestatu postać męża, który oznajmił jej: „Ostoją się tylko te państwa, w których będzie Chrystus królował”. Myśl ta została jeszcze powtórzona. Słowom tym towarzyszyła zapowiedź kary, która spotka narody odrzucające królowanie Jezusa oraz zapowiedź pomyślności dla tych, które poddadzą się Jego władzy...
http://intronizacja.pl/

Uznano co prawda królowanie Pana Jezusa w Polsce ale nie nazwano GO KRÓLEM POLSKI.

Teraz, w tym trudnym i niebezpiecznym czasie, bez rozgłosu 31. października br. w Świebodzinie, znanym z ogromnej Figury Chrystusa Króla dokonała się Intronizacja zgodnie z przesłaniem sł.bożej Rozalii Celakówny.  Uroczystości przewodniczył arcybiskup Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński; uczestniczyli też przedstawiciele parlamentu RP.  

Oto ON KRÓL wyrażony w pięknej figurze, dziele pani Małgorzaty Hejduk


image


Dnia 31 października w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie Pan Jezus Chrystus został oficjalnie, uroczyście, prawidłowo i w pełni intronizowany na Króla Polski przez władze świeckie i kościelne. Pan Jezus otrzymał szczerozłote insygnia królewskie; pierścień, berło i koronę.

https://www.youtube.com/watch?v=le04p_XGuxU


KRÓLUJ NAM CHRYSTE!  ZAWSZE I WSZĘDZIE!Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo