24 obserwujących
264 notki
152k odsłony
  195   1

Liścik do prezesa TVP - podpisz*

Ile razy władze nachalnie przez "swoje" (sic!) media wciskały Polakom prymitywną propagandę, efekt był odwrotny!

Prezesi, niczym komunistyczni sekretarze chcieli by teraz zarządzać wszystkimi i wszystkim.

Nie wiedzą pyszni prezesi, że nie cała populacja wchłonęła ich kłamstwa i zrezygnowała z niezależności.

Piszę o prezesach w l.mnogiej,  nie o jednym z TVP, ponieważ adresat rządzi dzięki namaszczeniu głównego:)


Czy widzowie TVP nie mają prawa poznać różnych opinii na temat zarazy?


"Apelujemy do prezesa TVP Jacka Kurskiego, by umożliwił prezentowanie różnych poglądów w telewizji publicznej, a także przestał traktować milionów Polaków jako osoby, którym można wciskać każdą, nawet najbardziej prymitywną propagandę. Ponadto domagamy się powrotu „Warto rozmawiać” na antenę.
Na nic zdały się obietnice władz Telewizji Polskiej, które jeszcze przed wakacjami zadeklarowały, że program „Warto rozmawiać – w którym wiosną skutecznie punktowano Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, bezprawny lockdown i zapaść służby zdrowia – wróci na stałe do ramówki TVP.
PODPISZ PETYCJĘ TUTAJ 

Jeszcze pod koniec czerwca red. Pospieszalski informował o wypływających ze strony prezesa TVP obietnicach powrotu na antenę. Tymczasem Jacek Kurski nie tylko podjął zupełnie inną decyzję, ale w jednym z wywiadów powiedział wprost: „Myślę, że Janek Pospieszalski sam się wykluczył, nakręcając histerię antyszczepionkową i atakując walkę rządu z pandemią”. Co więcej, w kuriozalny sposób zarzucił prowadzącemu „Warto rozmawiać” cenzurowanie (sic!) w swoich programach przedstawicieli rządu!


Nie ma naszej zgody na robienie prywatnego folwarku z telewizji publicznej, opłacanej z pieniędzy wszystkich podatników i blokowania pluralizmu w mediach, zwłaszcza w tak ważnych tematach, jakim niewątpliwie jest zdrowie i życie Polaków. Mamy już dość „jednomyśli” politycznej oraz propagandy, jaką karmi Polaków telewizja publiczna w temacie tzw. pandemii koronawirusa.

Dlatego apelujemy do prezesa TVP Jacka Kurskiego, by umożliwił prezentowanie różnych poglądów w telewizji publicznej, a także przestał traktować milionów Polaków jako osoby, którym można wciskać każdą, nawet najbardziej prymitywną propagandę."

PODPISZ TU:

https://dajcierozmawiac.pl/?ka=060112


https://pch24.pl/przestancie-wciskac-ludziom-propagande-podpisz-apel-o-przywrocenie-pluralizmu-w-tvp/

Kopię tego listu trzeba by wysłać do miłych pań Lichockiej i Kani.

*  Dla tych zza oceanu powtórzę notkę wieczorową porą.


Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale