22 obserwujących
636 notek
857k odsłon
573 odsłony

"Podskórny implant z amerykańskim kooperantem" – czy Biblia mówi prawdę o znamieniu bestii

Kolaż: Romuald Kałwa
Kolaż: Romuald Kałwa
Wykop Skomentuj12

„Podskórny implant z amerykańskim kooperantem” to tytuł artykułu z "Pulsu Biznesu", którym firma HEMP & WOOD S.A., chwali się na swojej stronie internetowej:

image

Źródło grafiki  


Polska Agencja Prasowa zamieszcza informację:

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO informuje:

Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19.

Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym.

JV prowadzić będzie badania _R&D_ w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie "in vivo" będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.

Testy wczesnego wykrywania zostaną opracowane przy użyciu technik biologii syntetycznej oraz nano- i biotechnologii, oraz skupią się na monitorowaniu zmian RNA i DNA użytkowników, którymi mogą być pacjenci, pracownicy wszelkiego typu firm, czy nawet cała populacja, jak również systemy opieki zdrowotnej, użytkownicy obiektów wojskowych i wiele innych.

Oczekuje się, że po opracowaniu i uzyskaniu odpowiednich rejestracji implantu jako urządzenia medycznego, system zapewni użytkownikom nowe opcje długoterminowego ciągłego monitorowania stanu zdrowia, umożliwiając transmisję sygnału wczesnego ostrzegania do aplikacji mobilnej, która z kolei może być monitorowana w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez użytkowników systemu, jak również ich lekarzy, czy też instytucje opieki zdrowotnej, agencje monitorujące zdrowie czy też szpitale badawcze.

Markery zastosowane w implancie będą umożliwiały natychmiastowe wykrycie ognisk wirusowych czy też innych chorób. Opracowywana technologia będzie bardziej skuteczna i wydajna niż obecnie oferowane na rynku czujniki, m.in. ze względu na zwiększoną dokładność i przewidywaną dłuższą żywotność funkcji implantu w porównaniu do obecnie oferowanych na rynku czujników, które wymagają wymiany co trzydzieści _30_ do sześćdziesięciu _60_ dni. Implanty docelowo oferowane przez JV będą wymagały wymiany nie częściej niż co 6-12 miesięcy lub nawet dłużej...

http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,441237?fbclid=IwAR0Bhqn2PT7ezEroN6y5Z1QP0Nb-Fe1khsp8dWhGiT29g1NAI2Me0fWlXAM


17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,

kto nie ma znamienia -  imienia Bestii  lub liczby jej imienia. 

18 Tu jest [potrzebna] mądrość.

Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:  liczba to bowiem człowieka. 

A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć

A teraz sięgnijmy do Biblii Księdza Wujka wydana w całości po raz pierwszy w 1599 roku, choć fragmenty wydawane były już wcześniej.

Proszę Państwa, Biblia Tysiąclecia w Polsce i innych krajach często tłumaczono po raz kolejny w dziejach, gdy potrzeba była „aktualizacja językowa” – w czasach gdy w użyciu była elektronika, układy scalone, pierwsze komputery, samoloty naddźwiękowe latały już pierwsze satelity. Czipy można było przewidzieć.

Ale Biblia księdza Wujka powstała ponad 400 lat temu!

Biblia brzmi nieco pociesznie:

13:1 I widziałem bestyją wychodzącą z morza, mającą siedm głów i rogów dziesięć, a na rogach jej dziesięć koron, a na głowach jej imiona bluźnierstwa. 

13:2 A bestia, którąm widział, podobna była rysiowi, a nogi jej jako niedźwiedze, a gęba jej jako gęba lwowa. I dał jej smok moc swoję i władzą wielką. 

13:3 A widziałem jednę z głów jej, jakoby na śmierć zabitą, a rana śmierci jej uleczona jest. Dziwowała się wszytka ziemia za bestią. 

13:4 I kłaniali się smokowi, który dał władzą bestyjej, i kłaniali się bestyjej, mówiąc: Któż podobny bestyjej? A kto z nią walczyć będzie mógł? 

13:5 I dane są jej usta, mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej moc czynić czterdzieści i dwa miesiąca. 

13:6 I otworzyła usta swoje na bluźnierstwa przeciwko Bogu, aby bluźniła imię jego i przybytek jego, i te, którzy mieszkają na niebie. 

13:7 I dano jej walkę czynić z Świętymi i zwyciężać je. I dano jej władzą nad wszelkim pokoleniem i ludem, i językiem, i narodem. 

13:8 I kłaniali się jej wszyscy, którzy mieszkają na ziemi, których imiona nie są napisane w księgach żywota Baranka, który zabity jest, od założenia świata. 

13:9 Jeśli kto ma ucho, niech słucha. 

13:10 Kto w poimanie wiedzie, w poimanie pójdzie. Kto mieczem zabije, ma być mieczem zabit. Tu jest cierpliwość i wiara świętych. 

13:11 I widziałem drugą bestyją występującą z ziemie. A miała dwa rogi podobne Barankowym i mówiła jako smok. 

13:12 I używała wszytkiej władzej pirwszej bestyjej przed oczyma jej: i uczyniła, że ziemia i mieszkający na niej kłaniali się bestyjej pierwszej, której śmiertelna rana była uleczona. 

13:13 I uczyniła cuda wielkie, że też i ogień uczyniła, aby zstąpił przed oczyma ludzi na ziemię. 

13:14 I zwiodła mieszkające na ziemi dla znaków, które jej dano czynić przed oczyma bestyjej, mówiąc mieszkającym na ziemi, aby czynili obraz bestyjej, która ma ranę mieczową i ożyła. 

13:15 I dano jej, aby dała ducha obrazowi bestyjej a żeby mówił obraz bestyjej, i czynił, aby którzy by kolwiek nie kłaniali się obrazowi bestyjej, pobici byli. 

13:16 I uczyni, że wszyscy mali i wielcy, bogaci i ubodzy, i wolni, i niewolnicy mieli cechę na prawej ręce swojej abo na czelech swoich. 

13:17 A iżby żaden nie mógł kupić ani sprzedać, jedno który ma cechę abo imię bestyjej, abo liczbę imienia jej. 

13:18 Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech zrachuje liczbę bestyjej. Abowiem liczba jest człowieka, a liczba jego sześć set sześćdziesiąt i sześć. 

Czy Biblia, Ewangelia św. Jana – apostoła, ale i przyjaciela, samego Jezusa, z krótym wiele rozmawiali na spokmpikowane intelektualnie tematy, mówi prawdę. To szokujące, ale sądzę, że tak. Jestem grzesznikiem, człowiekiem marnym, ale w obliczu tego co się dzieje, przy świadku, jakim jesteś Ty Czytelniku, ponownie wybieram Jezusa Chrystusa. Nie dam sobie dać czipa w rękę, nawet jeśli to będzie obowiązkowe. 

Do Technologii czipów potrzebne jest 5G, które pozwoli na małym obszarze kontrolować radiowo setki milionów urządzęń na małym obszarze. Ludzie, nie będą w stanie opracowywać bez tego urządzenia tych setek milionów danych. Wreszcie będzie można zaczipować ludzkość.

Ryś, zamiast jaguara; „czelech swoich” zamiast „czołach swoich”; ale sens jest ten sam.

Gdy po raz pierwszy ten fragment Biblii Księdza Wujka przeczytałem kilka lat temu, wciąż miałem nadzieję, że to się nie dzieje naprawdę, choć o badaniach nad czipami czytałem od kilkunastu lat. 

Samodoładowujace się prądem przekonwertowanym z ciepła organizmu czipy? Nie wchodzę w to. Z takiego głupiego powodu utracić szansę na zbawienie...  

Źródło Biblii Jakuba Wujka:  

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie