35 obserwujących
831 notek
1112k odsłon
  313   0

Wielka porażka totalnej opozycji - nawet zagranica nie pomogła tym zdrajcom

Fot. Romuald Kałwa
Fot. Romuald Kałwa

Najpierw chcę pogratulować Andrzejowi Dudzie zwycięstwa. Targowica przegrała wybory prezydenckie w Polsce. Tę nauczkę zapamiętają na długo. Cieszę się z Waszej przegranej. Bo gdy w końcu zdobędziecie władzę, Polska będzie już inna. I nie będzie można wszystkiego zniszczyć.

W tekście W Polsce odbywa wojna masonerii - za Trzaskowskim stoi Wielki Wschód Francji (?) opublikowanym 4 lipca na Salonie24 pisałem:

Jeśli nie schrzanicie kampanii, nie podłożycie Dudzie świni, to zdobędzie, przewiduję, pomiędzy 50 a 55 % głosów, ze wskazaniem na 51%-53,0%.

Tymczasem proszę zobaczyć, jak jeden z medialnych zamachowców, popierający oficjalnie PO portal Wirtualna Polska z antydudowej ponad medialnej koalicji (szambOnet), nawet po wyborach manipuluje (tzw. markery preferencji) umieszczając Dudę z lewej strony, chociaż jako zwycięzca, powinien być z prawej, bo tak się składa, że w naszej cywilizacji, mniejsze liczby umieszczamy z lewej strony, rosnąco do prawej.

image

No właśnie, PiS w Opolu stosunkowo słabo pomagał Dudzie. Jednakże w Opolu widziałem wspomagającego Dudę Marcina Ociepę, człowieka Gowina i wiceministra od wszystkiego. Ale pomagał.

Tymczasem zagranica próbowała wstawić nam swojego człowieka na prezydenta! To koniec, należy powiedzieć STOP!

MEDIALNY ZAMACH STANU ZNÓW SIĘ NIE UDAŁ

Należy pozbyć się niemieckich i francuskich mediów. To nie jest wolność słowa. Żadne szanujące się państwo nie może pozwolić, aby jego wrogowie prowadzili politykę informacyjną na jego terenie. To był kolejny medialny zamach stanu. Te media należy rozjechać. Niech sobie krzyczy Unia Europejska, która i tak się rozpada przez imperialną politykę tworzącego się państwa Franków - Francji i Niemiec.

Zjednoczona Francja i Niemcy są śmiertelnym wrogiem Polski - to naturalny sojusznik Rosji.

Jednak dzisiaj mamy powody do radości, bo smutna twarz senatora Marka Borowskiego (SLD) mówi wszystko:

Kluczowe będzie, żeby wypracować model opozycyjności. Ten, który był do tej pory, wyłącznie krytyczny wobec PiS-u, wyczerpał się" - mówi OKO.press senator Marek Borowski. Proponuje utworzenie komisji porozumiewawczej ugrupowań opozycyjnych" - czytamy na Oko.press

image

Na Twitterze odniósł się do tego Krzysztof Proczek: Taa a za chwilę wyskoczy Nitras albo Tomczyk i cały plan na merytoryczną opozycję szlag trafi

Nie obchodzi mnie, co zrobi PO, Nitras albo Tomczyk. Nie mam powodu Platformie życzyć powodzenia. Trzeba pozbyć się również wewnętrznych zdrajców - bo tych "dobra zmiana" ma mnóstwo - Myślę, że nawet straszak w postaci groźby rozwiązania Sejmu przez J. Kaczyńskiego, nie zadziałał. Po prostu niektórzy (patrz: Opole), wstydliwie kleją się do obecnego tu układu PO-pseudoPiS. Trzeba och rozliczyć. I po co wzmacnialiście prezydenta Opola, który obrażał Dudę? Macie za swoje. Trzeba go rozliczyć.

Generalnie, wyborcy Dudy, wykazali się ogromną dojrzałością. Pokazaliśmy, że nawet niezadowolenie z pewnych decyzji Prezydenta Andrzeja Dudy, nie może skończyć się tak charakterystyczną małostkowością. Przy okazji! Opolszczyzna wymaga medialno-mentalnego oczyszczenia z szumu informacyjnego, podobnie, jak cała Polska.

Nadchodzi czas makiawelizmu politycznego. Z taką opozycją i mediami, nie ma innego wyjścia.

Chętnie wezmę w tym udział.

Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich - Romuald Kałwa

superklaster@wp.pl  

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale