25 obserwujących
740 notek
978k odsłon
  316   0

Opolski aktor związany z PiS Bartłomiej M. oskarżony o gwałt na nieletnich

fot. ekranu: R. Kałwa
fot. ekranu: R. Kałwa

Mężczyzna kandydował na posła z list PiS (jest znanym działaczem tej partii) oraz jest słuchaczem studiów doktoranckich Uniwersytetu Opolskiego. Wcześniej działał w PO.

Miałem okazję widzieć tego Pana w Kędzierzynie-Koźlu, gdy prowadził spotkanie z kandydatem na prezydenta RP Andrzejem Dudą w 2015 r. Oczywiście nie wolno łączyć sympatycznego A. Dudy z brzydkimi postępkami tego pana.

Niespełna 54 – letni aktor na początku czerwca usłyszał zarzut gwałtu na trzech nastolatkach. Prokuratura wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie aktora – pisze Onet.pl -„Informację potwierdził rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, która zajmuje się sprawą. Ujawniono, że ofiarami mężczyzny były młode kobiety w wieku od 15 do 17 lat. Przestępca usłyszał też zarzut „nawiązywania kontaktów z małoletnimi w celu dokonywania na nich przestępstw seksualnych oraz posiadania pornografii z udziałem osób poniżej 15 roku życia”.

O brzydkich rzeczach tego człowieka można przeczytać tutaj:

https://plejada.pl/newsy/bartlomiej-m-z-zarzutem-gwaltu-na-nastolatkach-ofiary-zabraly-glos/5krm2rm

Problem jest tylko taki, że wszystko wydarzyło się 10-14 lat temu. I tu jest pewien haczyk, bo gdy wszyscy będą wieszać psy na kobietach, że przypomniały sobie o sprawie tak późno, to jedna z ofiar aktora, wówczas 17-letnia Justyna, 11 lat temu zgłosiła się do stołecznej komendy policji o czym opowiedziała. Z drugiej strony facet jest oskarżony o seksualne wykorzystywanie 12-13 latek, a takich drani jest sporo, co udowadniają działania CPU Polska.

Gwałt, jakakolwiek i skierowana wobec kogokolwiek przemoc, to straszna i godna potępienia rzecz. Oczywiście wyjątkowo nieprzyjemne typy powiedzą, że to ofiary (i ich rodzice) są sobie winne. Pewnie zaraz odezwie się Korwin-Mikke i Michalkiewicz.

Bartłomiej M. został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Wcześniej został nieprawomocnie skazany na 2 lat i 11 miesięcy pozbawienia wolności za seksualną napaść na 16-letnią wówczas Tatianę. Czuję, że kogoś będzie bolał tyłek.

Na fot. Bartłomiej M. prowadzący spotkanie z A. Dudą w 2015 r. podczas kampanii wyborczej

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale