Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
136 obserwujących
1677 notek
2118k odsłon
  13543   0

Koniec pandemii

       No i po pandemii. Jest już tani lek, który leczy COVID-19. Po wystąpieniu objawów podaje się lek i po 6 dniach wirusa SARS-CoV-2 już nie ma. To po prostu kombinacja dwóch leków, które są od dawna dostępne: Hydroksychlorochina i Azytromycyna. Tu więcej informacji na ten temat: Koronawirus POKONANY? Pacjenci WRACAJĄ DO ZDROWIA po 6-ciu dniach leczenia - dr W. Golonka

       Koniec z kryzysem epidemiologicznym. Teraz trzeba uporać się z państwami, które są gorsze od wirusa. Państwa, i będące z nimi w symbiozie koncerny farmaceutyczne, będą robić wszystko by ten lek zablokować. Wspólnie te dwie mafie zadbają, by wprowadzić na lek recepty i by był on bardzo drogi, choć będzie im trudno, bo Hydroksychlorochine da się wytworzyć domowym sposobem.

Grzegorz GPS Świderski

PS1. https://gellerreport.com/2020/03/hydroxychloroquine-and-azithromycin.html/

"Konkretna kombinacja istniejących leków wykazała, że ​​jest w stanie wymazać nowego koronawirusa w niewielkich badaniach przeprowadzonych we Francji. Lekarze podali pacjentom z COVID-19 koktajl leków, który zawierał hydroksychlorochinę, lek przeciw malarii, oraz antybiotyk azytromycynę. Wyniki próby zostały opublikowane w International Journal of Antimicrobial Agents. 

W badaniach wzięło udział łącznie 30 pacjentów z COVID-19. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Dziesięciu pacjentów otrzymywało lek przeciw malarii, podczas gdy inna dziesięcioosobowa grupa otrzymywała zarówno hydroksychlorochinę w połączeniu z antybiotykiem. Trzecia grupa 10 osób była grupą kontrolną i nie otrzymała żadnego leczenia. 

Co ciekawe, lek przeciw malarii znacznie skrócił czas trwania infekcji u pacjentów, którzy ją otrzymali, ale połączenie obu leków dało naprawdę zdumiewające wyniki. W rzeczywistości, do piątego dnia leczenia, wszyscy pacjenci, którzy otrzymali zestaw leków, uzyskali wynik ujemny na obecność aktywnego wirusa."

PS2. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0924857920300996

"Wniosek : Pomimo niewielkiej liczebności próby, nasze badanie pokazuje, że leczenie hydroksychlorochiną jest istotnie związane ze zmniejszeniem / zniknięciem wiremii u pacjentów z COVID-19, a jego działanie jest wzmocnione przez azytromycynę."

PS3. A tu informacja jak można Hydroksychlorochine wytworzyć domowym sposobem: Computer-Assisted Planning of Hydroxychloroquine’s Syntheses Commencing from Inexpensive Substrates and Bypassing Patented Routes.

PS4. Tu więcej informacji: Kontrofensywa w USA - Hydroksychlorochina

PS5. Te dwie substancje, które skutecznie leczą COVID-19, czyli Hydroksychlorochina i Azytromycyna są sprzedawane w Polsce jako leki pod nazwą handlową: Plaquenil i Arechin. Bardzo dobitnym dowodem na to, że te leki działają, jest to, że rząd PiS utrudnia do nich dostęp: Leki przydatne w leczeniu Covid-19 reglamentowane


Poniedziałeczek <- poprzednia notka

następna notka -> Kapelusze

Tagi: #gps65, #Pandemia, #Koronawirus, #GameOver

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale