GPS GPS
892
BLOG

Żydzi i Anglosasi

GPS GPS Polityka Obserwuj notkę 14

       Pandemia politycznego przeziębienia [1] to Pierwszy Przekręt Światowy [2], który zastępuje wojny. To jest bezkrwawy sposób, by ludność świata oszukać, ograbić i zniewolić tak jak to robi się na wojnie. To jest duży postęp, bo oszustwem da się z ludzi wydoić dużo więcej, niż poprzez mordowanie i niszczenie. Przy użyciu medialnej paniki można ludzi bardziej zniewolić niż poprzez terror militarny. Polityczna propaganda działa na ludzi silniej niż badania naukowe.

       Niemniej nie jest wcale tak, że cały świat równo zwariował i się poddał tak samo covidowemu szaleństwu. Większość państw wzięła udział z tym przekręcie, ale niektóre uległy terroryzmowi pandemicznemu mniej, a inne bardziej. Farmakratyczna tyrania [3] nie wszędzie rozwija się tak samo.

       Najbardziej ulegli manipulacji okazali się Żydzi i Anglosasi. Największy zamordyzm udało się wdrożyć w Izraelu, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i niektórych stanach USA. Również we Francji i Niemczech jest duży zamordyzm. A jednocześnie są to wszystko kraje, z których pochodzą te najbardziej pazerne korporacje i elity, które zniewalają i zarabiają na przekręcie najwięcej. Więc to ci, którzy najwięcej korzystają, najbardziej też terroryzują swoje własne społeczeństwa.

       Oni upadną, wymrą, w pierwszej kolejności, bo pandemia pokazała, że żydowskie i anglosaskie społeczności są najbardziej bierne i uległe, najłatwiej dają się oszukać, a ich elity są najbardziej cyniczne, zaborcze, zdolne do największych świństw i oszustw. Sami sobie wiążą stryczek, na którym zawisną. 

       Reszta świata ma szanse przetrwać. Dobrze, że w Europie mamy dużą różnorodność, bo dzięki temu widzimy jaka strategia jest najlepsza. Póki co widać wyraźnie, że najlepiej zadziałały Szwecja i Białoruś. Polska jest tak pośrodku – w połowie zaszczepiona, połowicznie zamordystyczna. To, że u nas nie zapanował ten skrajny anglosaski terroryzm państwowy, zawdzięczamy temu, że mamy sejmową opozycję [4] wobec medycznemu rządowi światowemu [5].

       Przy okazji upadła teoria spiskowa, jakoby światem rządzili Żydzi. To niemożliwe, bo przecież Żydów najwięcej jest w Izraelu i krajach anglosaskich i to oni najbardziej są zniewalani i truci. Widać, że nie warto mieć silnego państwa, z którego pochodzą najbardziej wpływowi ludzie na świecie, bo to się najbardziej obraca przeciwko społeczności, z której się wywodzą takie wynaturzone elity. 

Grzegorz GPS Świderski

PS. Przypisy:

Gejowie są niewiarygodni <- poprzednia notka

następna notka -> Edukacja i doświadczenia historyczne to słabość Anglosasów

Tagi: gps65, pandemia, covid-19, Żydzi, Anglosasi, przekręt


GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, informatyk, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­ria­nin, fu­tu­ry­sta. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, po­li­ty­ku­ję, fi­lo­zo­fu­ję.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka