Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
108 obserwujących 1362 notki 1661401 odsłon
GPS, 19 czerwca 2014 r.

Afera pendrajwowa

Prokuratura zażądała od Trybuny Ludu wydania płyt winylowych z nielegalnymi nagraniami. Niestety wysłani funkcjonariusze SB nie potrafili tych taśm wydobyć z komputera Atari, bo sami mają komputery Commodore i wtyczki nie pasowały. Ale w tłoku dzielnym funkcjonariuszom udało się zebrać odciski palców z chmury, którą redaktor mocno ściskał w rękach. Niestety w zamieszaniu zapomnieli zabrać teczki, w której mieli patefon do odegrania tych odcisków. Dysk ocalał, ale drzwi niestety wyleciały i trzeba było gabinet zastawić kanapą.
Na czym polega więc szwindel? Na tym, że oryginalne nagrania były na nośnikach, które przyszły mailem. A więc prokuratura powinna zająć kable. I wcale nie musieli wkraczać do siedziby, bo kable wystawały na zewnątrz, bo szły do satelity, a więc były dostępne z dachu. Oczywiście mogli zrobić zdjęcie światłowodom, ale nie mogli, bo to nielegalne, no i nie chcieli, bo by ich laser ogłuszył.
Taką relację wczoraj oglądałem w telewizji. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi?
 
Grzegorz GPS Świderski


 

Opublikowano: 19.06.2014 04:05.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @generee  To skupmy się na tytułowym przykazaniu. Proszę najpierw o merytoryczną ocenę...
  • @Ja wiem "Kłamstwo to wprowadzanie w błąd, a nie głoszenie fałszu" Nie. Kłamstwo to...
  • @tichy  Wszystkie Twoje zarzuty poprawiłem i nadal wyszło to samo. A zatem to było głupie,...

Tematy w dziale