Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
112 obserwujących 1382 notki 1725842 odsłony
GPS, 23 czerwca 2018 r.

Karać czy nagradzać? Oto jest pytanie!

621 109 1 A A A

      Ta notka to był eksperyment naukowy testujący administrację Salonu24. Po prostu wziąłem poprzednią notkę: https://www.salon24.pl/u/gps65/875741,kary-i-nagrody-w-wychowaniu-dzieci , której administracja Salonu24 w ogóle nie zauważyła, zmieniłem tytuł i skróciłem każdy punkt o połowę. No i się okazało, że tak przerobiona notka trafiła na pierwsze miejsce strony głównej. A ta lepsza, obszerniejsza, precyzyjniejsza, dokładniejsza w ogóle nie była promowana. Teraz tę okaleczoną treść skasowałem i napisałem to co widać. Niech każdy sam sobie wyciągnie wnioski o poziomie tutejszych adminów.

Grzegorz GPS Świderski

Kary i nagrody w wychowywaniu dzieci <- poprzednia notka

następna notka ->  Wychowanie małpy

Tagi: gps65, eksperyment, Salon24

Opublikowano: 23.06.2018 04:36. Ostatnia aktualizacja: 23.06.2018 15:48.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Portallo  Objętość walca to można z niczego wyprowadzić. Trudniej stożka, ale też da...
  • E... objętość ostrosłupa jest łatwa. Ciekawsze jest to, że Archimedes wyprowadził...
  • Papież pocałował ofiarę pedofilii? Jak to możliwe? Przecież mógł tym wzmóc jego traumę!...

Tematy w dziale Społeczeństwo