Blog
INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
puzyna
puzyna przyjaciel życia
12 obserwujących 186 notek 168536 odsłon
puzyna, 2 września 2014 r.

BUCU z polskiego MSZ-tu ucz się.

1035 5 0 A A A
Poczta Polska w Gdańsku po bohaterskiej obronie polskich pocztowców w dniu 2 września 1939 roku.
Poczta Polska w Gdańsku po bohaterskiej obronie polskich pocztowców w dniu 2 września 1939 roku.
 
Kiedyś, w 2010 roku to ja tych, z polskiego MSZ-tu to jeszcze prosiłem, proponowałem nowe pomysły, porównaj DYSKRYMINACJA ZE WZGLĘDU NA POCHODZENIE
 
Ale teraz, to już nie mam złudzeń, oni z tej samej szajki władzy, nie zachowują nawet pozorów, jakie zachodnia kultura demokracji pozornej postuluje dla ludzi będący na zewnętrznych stanowiskach władzy, jak np. w Odziale Spraw Zagranicznych do kontaktu z Polonią. 
 
Moją działalność nazywam zaangażowaniem obywatelskim. Bez niej nie będzie prawdziwej Polski.
 
W notkach
 
zaangażowałem się inicjatywnie w naprawianie historyczno-politycznych kłamstw.  Polecam tu ważny artykuł "Poznaj Niemcy - dlaczego Niemcy wybielają swoją historię. Materiał źródłowy."
 
Już sprzeciw dotyczący manipulacji strony  z dokumentami z Jedwabne przyniósł prawie, że natychmiastowy sukces.  4 dni po moim artykule, Google wycofał blokadę strony wskazującej na zeznania świadków, że to nie Polacy, ale Niemcy podpalili stodołę z żydowskimi obywatelami Polski w Jedwabne. Patrz http://www.bialystok.ap.gov.pl/lomza/jedwabne.html
 
Nowy sukces internetowego działania
Redakcja ZDF w E-Mailu z 1 września 2014 roku potwierdza, że krytyka programu do niej dotarła: 
 
Szanowny Panie Puzyna,
Dziękujemy za pismo skierowane do dyrektora programowego ZDF, które zostało nam -wydziałowi właściwemu do spraw pytań i komentarzy widzów, przekazane do odpowiedzi. Pan z pewnością rozumie, że dr Himmler, z powodu wielorakich zobowiązań nie jest w stanie odpowiedzieć osobiście.
 
Pana bardzo obszerne, krytyczne uwagi do audycji "D-Day" przekazaliśmy do wiadomości redakcji odpowiedzialnej w naszym zakładzie za ten program. Oprócz tego pańskie wywody są włączone w proces wewnątrzzakładowej oceny i przez to są istotną wskazówką, jaki oddźwięk u widzów  wywołuje nasz program.
 
W tym sensie, dziękujemy Panu za Pański list.
Z serdecznymi pozdrowieniami

Pańska ZDF-Zuschauerredaktion

 


Sehr geehrter Herr Puzyna,

vielen Dank für Ihre an den Programmdirektor des ZDF gerichtete Zuschrift, die uns als zuständigem Fachbereich für Fragen und Anmerkungen aus dem Zuschauerkreis zur Beantwortung übergeben wurde. Sie werden sicherlich verstehen, dass Herr Dr. Norbert Himmler angesichts seiner vielfältigen Verpflichtungen nicht persönlich antworten kann.
 
Ihre sehr ausführlichen krritischen Anmerkungen zur Sendung "D-Day" haben wir der zuständigen Redaktion unseres Hauses zur Kenntnis gebracht. Ihre Ausführungen fließen darüber hinaus in unsere hausinterne Auswertung ein und bilden somit einen wichtigen Hinweis darauf, welche Resonanz unsere Programmarbeit beim Zuschauer findet. In diesem Sinne danken wir Ihnen für Ihre Zuschrift.
 
Mit freundlichen Grüßen
Ihre ZDF-Zuschauerredaktion
Opublikowano: 02.09.2014 02:32.
Autor: puzyna
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem za zmianą hymnu z Mazurka na ROTĘ. "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy." Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu. Jednym z elementów patriotyzmu, nierozerwalnie związanym z pojęciem Polski, Ojczyzny jest dla mnie Język Polski. Nie toleruję, świadomego skracania pisma polskiego i kaleczenia polskiej ortografii i gramatyki. Nie ma ograniczeń technicznych i każdy powinien się wysilić i pisać polskimi znaczkami. Mówię po polsku, piszę po polsku to jestem Polakiem i mam Ojczyznę. Zamiarem wrogich Polsce dywersantów jest rozmycie świadomości narodowej Polaków i zniszczenie im Ojczyzny. Każdy powinien spojrzeć na zjawisko hierarchii bez strachu i uprzedzeń by zrozumieć zniewolenie. Popieram inteligencję zbiorową. Każdy powinien rządzić krajem bezpośrednio przez referenda lokalne i ogólnokrajowe.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @GPS Ja widzę też. Po prostu jestem ślepa kura. Nie zauważyłem zwinięcia "+ Zobacz...
  • @Alexandra Premier Morawiecki historyk z wykształcenia podparł się  Gunnarem S. Paulsonem...
  • @Alexandra per E-mail Walerian Dabrowski Data 24.06.2018 16:06O tym pisałem wielokrotnie i...

Tematy w dziale Kultura