Instytut Wolności
Bezpieczna Przyszłość dla Polski
8 obserwujących
232 notki
160k odsłon
652 odsłony

Ostatni tydzień rekrutacji do Szkoły Przywództwa. Szukamy ambitnych patriotów.

fot. Daniel Miśko
fot. Daniel Miśko
Wykop Skomentuj27

Tylko do 12 listopada 2017 można składać aplikacje do unikalnego przedsięwzięcia Instytutu Wolności - IV edycji Szkoły Przywództwa. 

–  Szukamy ambitnych patriotów, którzy nie chcą opuszczać Polski, ale ją budować, realizując w niej własne kariery. Szukamy ludzi, którzy wierzą we własny potencjał i wierzą w potencjał naszej Ojczyzny. Ludzi, którzy pragną sukcesu, ale którzy pamiętają o tym, że sami mogą być bezpieczni i zamożni, jeśli będą funkcjonować w silnym i sprawnie zarządzanym państwie. A stanie się to wtedy, gdy każdy z nas dołoży do tego swoją cegiełkę. – napisał prezes Instytutu Wolności Igor Janke

Program Szkoły Przywództwa obejmuje trzy obszary tematyczne: Przywództwo, Polityka oraz Gospodarka, kluczowe dla osób chcących uczestniczyć w życiu polityczno-gospodarczym.

Zajęcia poprowadzą między innymi wicepremier Jarosław Gowin, wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański, twórca elitarnej jednostki GROM Roman Polko, założycielka Europejskiej Akademii Dyplomacji Katarzyna Pisarska, wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz, prezes Ośrodka Analiz Strategicznych Witold Jurasz, ekspert do spraw geopolityki i strategii Jacek Bartosiak i prezes zarządu PKO BP Zbigniew Jagiełło.

Warto podkreślić, że warunki udziału w kursie są proste i dostępne. Wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny i opisać w nim swoją działalność zawodową i społeczną oraz odpowiedzieć na szereg otwartych pytań. Ponadto każdy z kandydatów musi mieć ukończone studia wyższe i znać język angielski na poziomie B1; nie istnieją natomiast żadne ograniczenia wiekowe. Jedyna opłata wiążąca się z uczestnictwem w czteromiesięcznym kursie wynosi 500 złotych.

Szczegółowe informacje o Szkole Przywództwa można odnaleźć na stronie szkola.instytutwolnosci.pl.

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest Instytut Wolności - niezależny od partii politycznych think-tank założony przez Igora Janke, Dariusza Gawina i Jana Ołdakowskiego.

 

 

 

 

Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo