1 obserwujący
56 notek
23k odsłony
54 odsłony

JOW i rekonstrukcja rządu RP

Wykop Skomentuj

Od listopada 2015 roku trwa permanentna dyskusja na temat rekonstrukcji polskiego rządu, na czele którego stoi Beata Szydło. Inicjatorem tych dyskusji jest całe gremium osób niezadowolonych z utraty swojej pozycji i swobody w dysponowaniu swym kapitałem.

Mam tu na myśli system finansowy rozliczający zobowiązania Obywateli wobec państwa...

Tu powołam się na słowa jednego z aktywnych działaczy JOW, Jerzego Gieysztora, który w jednym ze swych artykułów publikowanych na witrynie Jednomandatowych Okręgów Wyborczych [1] bardzo dobitnie ocenił cud wygrania przez Prawo i Sprawiedliwość wyborów w 2015 roku:


PiS-owi trafił się jednorazowo wynik wyborczy taki, jaki występuje w ramach ordynacji opartej na JOW. Drugi raz mu się już jak sądzę nie przytrafi. Co PiS zrobi z tym „złotym fantem”? [9 lutego 2016] 

http://jow.pl/kod-a-jow/


Aby dokładnie zilustrować zagadnienie poruszone w tym artykule, proponuję cykl krótkich artykułów na temat JOW - bo jest to bardzo ważne zagadnienie i jeżeli Prawo i Sprawiedliwość nie przygotuje gruntu dla ordynacji JOW - to już nigdy nie stworzymy państwa strzegącego swych Obywateli a społeczeństwo zostanie zmuszone do emigracji tam, gdzie będzie miało zapewnioną egzystencję na oczekiwanym poziomie. Ale już nie będzie to państwo polskie...https://youtu.be/zbFrLt7r6qMcdn.


================================

[1]  www.jow.plWykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka