20 obserwujących
163 notki
160k odsłon
  1051   7

Covid - 19 - czy jesteśmy już na wojnie czy na drodze do światowego niewolnictwa?

Jacek Jaworski
Jacek Jaworski

Parę miesięcy temu napisałem post "5G - przygotowanie do wojny na terenie Polski?", a tu się okazuje, że być może mamy wojnę i to na całym świecie, tylko prowadzona w taki sposób, że nie jesteśmy w stanie rozpoznać, że to już wojna i nie bardzo wiemy kto z kim walczy i przeciw komu. Zamknięto nas w domach jak psy w budzie, założono nam maseczki na twarze jak psom kagańce i mówi się coś o obowiązkowych szczepieniach wszystkich ludzi, zupełnie jak psów. I to na całym świecie. Ponoć to wszystko jest robione tylko i wyłącznie dla naszego dobra, żeby ustrzec nas przed złowrogim korona wirusem, który według amerykańskiego patentu nr 10130701 B2 miał być stosowany do leczenia i zapobiegania chorobom takim jak np. zapalenie oskrzeli. Patrząc na to wszystko zaczynam zgadzać się z Talmudem, że jesteśmy "zwierzętami w ludzkiej postaci stworzonymi przez boga, żeby służyć ..."

Ale powróćmy do wojny. O tym, że właśnie się toczy w ukryciu może świadczyć fakt, że (fxmag.pl):

"Po raz pierwszy w historii cena ropy spadła poniżej zera. Za gatunek WTI inwestorzy przed 21:00 byli gotowi płacić -37 dolarów! Co oznacza, że ktoś kto sprzedawał pozycję do niej musiał dodatkowo dopłacić!"

 Czyli można wysnuć wniosek, że ktoś próbuje rzucić na kolana głównych producentów ropy naftowej, czyli Iran, Rosję, Wenezuelę, a być może i Arabię Saudyjską, która od pewnego czasu zaczęła zwąchiwać się z Rosją (niezalezna.pl):

"Podczas rozmów na Kremlu z królem Arabii Saudyjskiej Salmanem zapadła zasadnicza zgoda na dostarczenie Rijadowi przez Moskwę systemów rakietowych S-400 Triumf"

Na dzień dzisiejszy możemy wyróżnić trzy punkty zapalne:

Europa Środkowa - ćwiczenia Defender 2020, o których media nas nie informują, a obce wojska w dość znacznej liczbie hulają sobie po Polsce. W połowie kwietnia kazano nam zakładać maski na twarze. I tu ciekawa koincydencja. Znajoma z Kaliningradu napisała mi, że oni tam, chyba od 13 kwietnia, mieli zakaz wychodzenia z domu i musieli mieć przepustki na wyjście np. do pracy. A co jest planowane na ten czas na manewrach?

"2. Ćwiczenie Swift Response na przełomie kwietnia i maja br., będzie operacją desantu powietrznego prowadzoną na poligonach krajów bałtyckich i Gruzji. W części ćwiczenia na Litwie z amerykańską Dywizją Powietrznodesantową współpracować będzie 6. Brygada Powietrzno-Desantowa z Krakowa.

4. Połączone ćwiczenia z wojskami – od 15 do 22 maja 2020 r. obejmować będzie wiele mniejszych ćwiczeń prowadzonych przez poszczególne kraje, z udziałem wojsk, które do Europy przybyły w ramach ćwiczenia DEFENDER-Europe 20 są to: a. SPRING STORM - desant morski amerykańskiego batalionu piechoty morskiej w Estonii (bez udziału wojsk polskich); b. SABER STRIKE - przemieszczenie wojsk i sprzętu USA na teren Litwy przez terytorium Polski; c. ALLIED SPIRIT XI - główny epizod taktyczny tej fazy ćwiczenia - pokonywanie przeszkody wodnej. "

Być może obowiązek noszenia masek wynika nie z korona wirusa, ale z tego, że Amerykanie coś sypią w powietrzu, żeby zakłócić rosyjskie radary i oczywiście vice versa.

To byłby jeden teatr niewidzialnego konfliktu. Drugim miejscem jest Morze Południowo - Chińskie, gdzie do niedawna pływał sobie lotniskowiec USS Theodore Roosevelt, ale jego załogę powalił złowrogi korona wirus i musiał odpłynąć na Guam. Według Grzegorza Brauna jego miejsce w tamtym rejonie zajął chiński lotniskowiec. Coś jest na rzeczy w tamtym rejonie, bo znajomi z Filipin poinformowali mnie o przedłużeniu restrykcji związanych z korona wirusem, a portal filipinotimes.net informuje o przygotowaniach do wprowadzenia czegoś na kształt stanu wojennego, jeśli zakaz wychodzenia nie będzie przestrzegany.

Kolejnym miejscem zapalnym jest tradycyjnie Zatoka Perska. Według sputniknews.com:

"Prezydent USA Donald Trump oświadczył w środę, że wydał marynarce wojennej rozkaz przeprowadzania ataków na irańskie kutry, jeśli będą utrudniać amerykańskim statkom działania na morzu.„Poinstruowałem Marynarkę Wojenną USA, żeby ostrzeliwała i niszczyła wszelkie irańskie kutry z uzbrojeniem, jeśli będą dokuczać naszym okrętom na morzu” – napisał Trump na Twitterze.

I have instructed the United States Navy to shoot down and destroy any and all Iranian gunboats if they harass our ships at sea."

Nie wiem tylko jak Chiny wyszły na epidemii korona wirusa. Jedni twierdzą, że dzięki wirusowi stały się jedynym światowym hegemonem, a inni dokładnie na odwrót, że to jest upadek Chin. Z pewnością prawda niedługo zostanie nam objawiona.

Powyżej opisałem przepychanki między mocarstwami, takie ich figle migle. Oprócz tego prawdopodobnie toczy się inna wojna. Bogaci ludzie i bogate rody kopią się po goleniach, bo każdy ma ambicję wprowadzenia światowej tyrani. Ich już prawdopodobnie nie interesują pieniądze czy jakieś bogactwa, bo wiedzą, że w każdej chwili mogą mieć wszystko co chcą. Ich z pewnością interesuje utrzymanie dominacji na świecie i zredukowanie liczby ludności, żeby, w ich mniemaniu, pasożyty, czyli ludzie, którzy bezpośrednio im nie służą, niepotrzebnie nie zużywali zasobów planety. To, że 8 do 8,5 tysiąca ludzi rządzi naszą planetą jakiś czas temu ujawnił nam holenderski bankier Ronald Bernard. Zaczął sypać kolegów i utopił się w sadzawce z wodą głęboką do kolan. Aby mieć pełną kontrolę nad ludzkością należy kontrolować każdy przejaw aktywności każdego człowieka na świecie. I stąd pomysł Billa Gatesa, a w zasadzie stronnictwa, które reprezentuje, na patent "US20200097951 - CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING BODY ACTIVITY DATA" w zastrzeżeniach którego możemy dostrzec takie perły (tłumaczenie Google Tłumacz, bo ja nie bardzo potrafię tłumaczyć tekstów wniosków patentowych):

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale