9 obserwujących
139 notek
104k odsłony
1194 odsłony

Jednak to prawda, że amerykańscy Żydzi nam robią koło ...

Jacek Jaworski
Jacek Jaworski
Wykop Skomentuj5

"Goim, jako niewolnicy, bydlęta służące synom Izraela, należą do żyda życiem swojem i majątkiem. "Życie jego (goja) jest pozostawione (t zn. w ręku żyda), o wiele bardziej jego mienie." Jest to zasadniczy pewnik rabinów. Zupełnie bezkarnie może więc żyd zabierać chrześcijanom rzeczy do nich należące, w każdy sposób: oszustwem i podstępem; i nie należy mówić, że kradnie, czyniąc w ten sposób, lecz że odzyskuje, co jest jego.

Talmud, traktat Baba batra 54b:

"Wszystkie majętności gojów są jakby opuszczone; kto je pierwszy zabiera, ten jest ich panem."

l. Przeto nie wolno ostrzegać mylących się w interesach."

A powracając do oczerniania Polski i Polaków przez amerykańskich Żydów posiadających w swych rękach najważniejsze światowe media, co możemy w tej sprawie zrobić?

​Na polskie władze nie ma co liczyć. Gdyby chciały przeciwstawić się propagandzie żydowskiej, to zamiast łożyć pieniądze na muzeum Polin, czy chasydów polskich, wyprodukowano by filmy akcji, w których Polacy byliby przestawieni jako bohaterscy i szlachetni ratujący Żydów od niechybnej śmierci. Oczywiście należałoby zatrudnić paru hollywoodzkich aktorów, jak to kiedyś Ruscy zrobili z Rutgerem Hauerem w "Podniebnej wojnie". I reżyserię też należałoby zlecić komuś z Hollywood, bo nasi reżyserzy kompletnie nie umieją robić filmów akcji. Najlepiej by było, żeby film od razu był kręcony po angielsku. Jeśli chodzi o tematykę, to na pierwszy ogień mogłoby pójść wyzwolenie obozu koncentracyjnego w Holiszowie, oczywiście zrobione w stylu filmu "Niezniszczalni". Czyli mało gadania, dużo nawalanki.

Sprawą jasną jest, że Polski Instytut Sztuki Filmowej absolutnie nie sfinansuje, choćby w części, takiego projektu. Polska jest jak mrówka Camponotus leonardi zaatakowana przez grzyba Ophiocordyceps unilateralis.

Więc co robić?

Jest paru bogatych ludzi w Polsce o nastawieniu patriotycznym, więc oni mogliby sfinansować takie filmy i jeszcze dobrze na tym zarobić. Jeśli film będzie w stylu "Niezniszczalnych" albo "Rambo", to cały świat będzie go oglądał. Można też założyć fundację, która będzie pieniądze przeznaczać na kręcenie filmów klasy B,C,D, ... X, Y, Z, w których głównymi motywami będzie bohaterstwo Polaków broniących Żydów przed śmiercią i dystrybucją tych filmów na cały świat.. Oczywiście akcja musi się toczyć szybko i musi być dużo rozwalanek. Filmy niekoniecznie muszą być zgodne z prawdą historyczną, bo prawda nikogo na świecie nie interesuje. Chodzi o to, żeby taki film dobrze się oglądało przy piwku, czy wódeczce.

Drugim sektorem, gdzie powinno się zainwestować pieniądze w obronie dobrego imienia Polski i Polaków są gry komputerowe. Oczywiście w stylu nawalanek. Chociaż inne typy gier też mogą się sprawdzić. I też motywem przewodnim muszą być bohaterscy Polacy broniących Żydów przed śmiercią z rąk niemieckich nazistów. Wydaje mi się, że tego typu gry spokojnie mogą stworzyć takie firmy jak CD Projekt Red twórca "Wiedźmina", albo Techland - "Dying Light". Tylko, żeby chciały, lub żeby ktoś dał takie zlecenie i za to zapłacił.

​Musimy się spieszyć, żeby Żydzi znowu nas nie wyprzedzili ze swoją propagandą.

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale