2 obserwujących
362 notki
85k odsłon
  404   1

Panie "wielki marszałku" senatu Grodzki ...

s&l
s&l

Po pańskim orędziu,  nie  wiem  to już  chyba  na wielki post było,  proszę o wytłumaczenie,  w jaki sposób opodatkowanie z wpływów za  reklamy jest  zamachem na "Wolne Media"?  Z tego co mi wiadomo w Polsce wszyscy płacimy podatki, dlaczego te wpływy są nieopodatkowane i tak mają pozostać?   Jednak po pana marionetkowym orędziu zrozumiałam dlaczego jest  taki zalew reklam na wszystkich protestujących mediach. Przecież aby obejrzeć film (oczywiście po raz tysięczny nadawany ) czy  to na Polsacie czy TVN  to trzeba  się nastawić na godzinną (co najmniej) przerwę reklamową. Oczywiście  są one rozłożone w czasie, ale  to nie zmienia faktu  że  dobrą godzinę trwają. Wpływy z tych reklam są czystą gotówką dla polsatu, tvn, onetu , tok fm i im podobnych i dlatego tak bronią  się przed  podatkiem i proszę nie wmawiać  że  tu nie chodzi o kasę bo wstyd.  Na wszelkich portalach też bez reklam ani rusz, są wszędzie, oblepiają człowieka jak pasożyty, nachalne  i  wszystkie" sprawdzone".

Jednak skoro podatki płacą emeryci (choć już raz  jako pracujący je płacili i żeby nie było, tak już jest  od czasów komuchów) to dlaczego wg pana marszałka senatu mają nie płacić  media z wpływów za  reklamy?  Ja  wiem ubecy czy esbecy mając  po około 10 tysięcy emerytur olewali podatek,  ale dla kogoś kto dostaje 1000,  czy 2000 ,-  to już  jest  spory wydatek,  ale jakoś nie słychać aby ktokolwiek wspomniał aby zlikwidować podatek od emerytur.  Za  to cała opozycja broni media przed  opodatkowaniem wpływów od reklam, to co panie Grodzki, lekarzu z powołania są dla pana lepsi i gorsi ludzie?  I na dodatek sączy pan do uszu swoich wyborców  że  to zamach na wolne media i nie wstyd panu, może  pan patrzeć na siebie w lustrze, czy kasa  już panu cały świat  przesłoniła?


No i niech pan zmieni te sztuczne gesty, bo naprawdę odbiera  się wrażenie że ktoś pociąga za  sznurki , a pan macha tymi rękoma,  czy tak pan chce być odbierany?


Żałuję tylko że  tego protestu te  "NIE" wolne  media nie zrobiły 14 lutego, ale byłoby pięknie, tylko wtedy straciły by więcej kasy bo reklamodawcy by się zastanowili  prawda?

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka