JakiTaki JakiTaki
795
BLOG

Wybuch tunelowy i prostokreślny

JakiTaki JakiTaki Katastrofa smoleńska Obserwuj temat Obserwuj notkę 133

Proszę o ustawienie notki w Katastrofie smoleńskiej.

Zwolennicy wybuchów w tupolewie twierdzą, że w kabinie pasażerskiej nastąpił wybuch, który pozbawił życia ludzi i dodatkowo odrzucił część ogonową.

image

Powinni więc uznać prostokreślność w kabine pasażerskiej (brak wygięcia podłogi w tej części)

image


Następnie powinno zajść tunelowanie przez część toaletową części pasażerskiej, pokazana jest strona przylegająca do oddzielonej części ogonowej. Można to obejrzeć lepszej jakości by wyszukać tunele wybuchowe. Obok ludzi jest dobrze widoczny duży płaski plat ścianki działowej.

http://faktysmolensk.niezniknelo.com/files/foto/poleszczatkow/P1010337.JPG

image

Zwolenników wybuchów proszę o wskazanie przyczyny braku zgięć wielu delikatnych ścianek skoro działała tam siła (wg Berczyńskiego, a nastęnie powtarzanego przez Macierewicza - 1000 Ton) albo policzyć prawdopodobieństwo, że wszystkie one ustawiły się krawędzią do fali uderzeniowej.

Możemy to porównać z testem wybuchowym podkomisji.

https://iv.pl/images/f36256ef72b34914c01c4bc49fcc2f89.png

image

Zniszczenia są tak destrukcyjne, że ponowne ich wygładzenie i połączenie nie graniczy nawet z cudem.

Co to jest prostokreślność można zobaczyć w Wikipedii. Nawet nie wszystkie powierzchnie prostokreślne muszą być płaskie a tu są.


JakiTaki
O mnie JakiTaki

No właśnie Jaki Taki. Sporo wiem i potrafię ale nie wszystko. Chętnie dalej się uczę i doceniam tych, którzy w tym pomagają, niezależnie od formy douczania. Polityką nie interesuję się dopóki ona nie interesuje się mną.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka