314 obserwujących
901 notek
3953k odsłony
  13023   0

Rząd kłamie w sprawie zaproszenia dla Salon24.pl

 Właśnie przeczytałam na stronie mac.gov.pl, czyli nowego ministra cyfryzacji, że Salon24.pl jest jedną z organizacji/firm zaproszonych na debatę u premiera w sprawie ACTA. Zostaliśmy tam umieszczeni jako instytucja nr 92. Tutaj link: http://mac.gov.pl/dzialania/kogo-zaprosilismy-na-debate-6-lutego/

Bardzo szanuję i lubię ministra Boniego ale nie dostaliśmy żadnego zaproszenia. Podobnie jak niektóre inne organizacje, które na tej liście zostały umieszczone. 

Kilka razy występowałem do ministra Grasia o wywiad z premierem Tuskiem dla Salon24.pl, ale minister albo nie odpowiadał w ogóle, ale odpowiedział „nie przewidujemy” – w sensie: nie przewidujemy wywiadu premiera dla Salon24.

Panie Premierze, Panie Ministrze, Panie Rzeczniku: Nie kłamcie. Nikt nas nigdzie nie zapraszał. Spotkań z premierem zawsze nam odmawialiście. Łatwiej nam się spotkać z prezydentem USA, niż z premierm RP. My to przeżyjemy, ale przynajmniej nie oszukujcie. Czas monopolu informacyjnego już się skonczył. Tego nie da się ukryć.

Z wyrazami szacunku

 

Igor Janke,

szef Salon24

 

P.S.  Znalazłem właśnie w skrzynce na listy przed domem aviso. Może to aviso maila od premiera? 

Lubię to! Skomentuj109 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale