29
BLOG
Odczuwając satysfakcję i radość z pisania na Salonie 24 oraz komentowania. To tutaj przeszedłem szkołę i cierpliwie słuchałem podpowiedzi i pouczeń blogerów. Najlepszy komentarz jaki miałem to cyt;" Kejow jak pijesz to nie pisz" Oceniając okres moej bytności na S24.pl uważąm jako czas nie stracony. Sądzę że w kwestii informacyjnej o paliwach i ropie naftowej moje posty pokazały trochę inne oblicze tego upolitycznionego biznesu naftowego. Dziękuje kierownictwu S24.pl i moderatorom ,iż ani razu nie wycięto mojego postu lub komentarza z inicjatywy Redakcji. Sądzę że zmienię formę wypowiedzi na bardziej narracyjną niż dotychczasową faktologiczną typu; cytowanie źródeł aby odejść od technologii informacyjnej paste-copy. Pozdrawiam przy Okazji moich popleczników i przeciwników. Wojtek "kejow"



Komentarze
Pokaż komentarze (9)