Blog
Joe Chal
Joe Chal
Joe Chal Naukowiec
12 obserwujących 555 notek 326545 odsłon
Joe Chal, 16 stycznia 2016 r.

Joe Chal: - Niemiecki Ratusz (RATHAUS) zakazał azylantom wstępu na basen!

Joe Chal vel Chalubowicz
Joe Chal vel Chalubowicz

 

Jedno z niemieckich miast zakazało uchodźcom płci męskiej korzystania z basenów, ponieważ wpływało masę skarg na nich od kobiet, że były prześladowane przez nich.

Urzędnicy z miasta Bornheim pouczają azylantów

W piątek rzecznik samorządu miasta Bornheim powiedział, że zakaz wstępu na miejskie baseny ubiegających się o azyl obejmuje wszystkich mężczyzn w wieku powyżej 18 lat. Podyktowane to było tym, iż wpłynęły skargi /oficjalnie/ od sześciu osób o seksualnym molestowaniu kobiet, zanieczyszczaniu wody i ogólnie złym zachowaniu przez niektórych ludzi pochodzenia arabskiego.

Zakaz wstępu na basen był konieczny i w ten sposób "dajemy do zrozumienia ludziom, że prawa kobiet w Niemczech są nienaruszalne", dodał.

Pracownicy urzędu poszli osobiście do schronisk dla azylantów i rozmawiali z wszystkimi napotkanymi po drodze, którzy mogli być nimi i poinformowali ich o decyzji Rady Miasta wyjaśniając im jednocześnie „ jak normalni ludzie powinni zachowywać się na basenach”, powiedział rzecznik.

Przedstawiciel miasta położonego na zachodnim brzegu Renu, poinformował media, że decyzja ta może być cofnięta, gdy urząd uzna, że ​​wiadomość ta dotarła do wszystkich ubiegających się o azyl i będzie to monitorowane przez pracowników socjalnych we wszystkich publicznych miejscach a w szczególności w ich schroniskach.

Władza lokalna nie chce oskarżać o nieodpowiednie zachowanie całej grupy emigrantów, ale środek jaki zastosowano ma być jasnym przekazem ustanowionych zasad.

Urząd w Monachium publikuje komiksy

Joe Chal: - Niemiecki Ratusz (RATHAUS) zakazał azylantom wstępu na basen!

Przepisy obowiązujące na basenie w Niemczech!!!

W tym samym czasie Urząd w Monachium opublikował dla imigrantów podstawowe zasady  zachowania się w publicznych miejscach.

Natomiast w całej Bawarii pracownicy basenów rozpowszechniali ulotki z prostymi obrazkami jako instrukcjami dotyczącymi zachowania się imigrantów, którzy być może nigdy wcześniej nie pływali w publicznych basenach.

Ulotki wydrukowano w stylu komiksów w wielu językach, w tym: arabskim, francuskim, paszto (afgańskim) i Somalijskim i zawierają wskazówki dotyczące zachowania się i bezpieczeństwa.

Szczególnie starano się w tych obrazkach położyć nacisk na werbalne molestowanie kobiet, przedstawiając czerwone symbole zapożyczone ze znaków drogowych "zakazu" na wyciągającą rękę próbującą sięgnąć kobietę za bikini.

Jest to trochę śmieszne, ponieważ przypomina konieczność złamania jakiegoś zakazu zabraniającego wjazdu lub skrętu w jakąś ulicę, aby tam załadować zakupiony towar. Nie mówię już o złamaniu zakazu zabraniającego „wjazdu do tunelu”.

Rzecznik miasta Monachium powiedział, że urzędnicy opracowali ulotki w 2013 roku po tym jak zaczęło narastać coraz więcej problemów w 18 publicznych basenach, którymi zarządzają.

"Podstawowe zasady szacunku dla kobiet bez względu na to jak są ubrane - niestety nie są respektowane przez wszystkich naszych pływaków, dlatego istnieją wyraźne wskazania aby coś z tym zrobić”dodał.

A niepokój wśród Niemców rośnie

Brak zaufania publicznego ubiegających się o azyl w Niemczech stale wzrosła, szczególnie po tym jak w noc sylwestrowa w Kolonii setki kobiet było obmacywanych, zgwałconych ​​i obrabowanych w tłumie głównie przez emigrantów arabskich i mężczyzn z Afryki Północnej.

Sondaż opinii dla telewizji publicznej ARD pokazał, że 48 procent respondentów stwierdziło, że boi się uchodźców a 50 procent mówi, że nie ma żadnego zagrożenia a o 2 procentach telewizja nic nie wspomina.

Inny sondaż przeprowadzony przez ZDF pokazał, że siedem na dziesięć osób obawia się, że napływ azylantów doprowadzi do zwiększenia przestępstw i opinia ta wśród Niemców zdecydowanie się zmieniła w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Niemcy przyjęli w 2015 roku 1,1 mln uchodźców głównie z: Syrii, Afganistanu i Iraku.

W artykule wykorzystano informacje zawarte w internecie jak i ze źródeł własnych.

Podobny artykuł jest umieszczony pod linkiem; http://www.theguardian.com/world/2016/jan/15/german-town-bans-male-refugees-from-swimming-pool

"Chcę poinformować, ze będzie to mój ostatni wpis, jeżeli administratorzy nie zaczną doceniać tego co piszę. Czytam od czasu do czasu pierwszą stronę i mam wyrobioną opinię, że 60 % wpisów tam zamieszczanych powinno sie znaleźć rabbish bin".

Pozdrawiam

Joe Chal

Opublikowano: 16.01.2016 13:53.
Autor: Joe Chal
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem prezesem i fundatorem Polsko Australijskiej Fundacji działającej na Rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka. Prowadzę badania naukowe na temat „Autyzmu” (rehabilitacji) z wykorzystaniem komory hiperbarycznej.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Chce Pan powiedziec, ze Niemcy nas napadali i mordowali na raty?
  • Poprzez zafalszowana propagande rzekomo wypedzonych i ciagle naglasnianie jej Erika Steibach...
  • Dobrze i uczciwiej byloby napisac "Moim zdaniem nie do końca ma pan rację" Pozdrawiam Wesolych...

Tematy w dziale