35 obserwujących
1137 notek
422k odsłony
  101   0

"Czego się boisz Tusku? To tylko debata o dzieciach"

 
 

Czego się boisz Tusku? To tylko debata o dzieciach - niezalezna.pl 

 

 

 

Czego się boisz Tusku? To tylko debata o dzieciach

Niezalezna.pl: "Wyćwiczona w medialnych sztuczkach Platforma Obywatelska boi się referendum ws. obowiązku szkolnego dla 6-latków. Jutro w Sejmie ma się odbyć debata na ten temat. Dziś jednak premier zorganizował rządową konferencję "Forum dla rodziny". Ma ona „przykryć” jutrzejszą dyskusję. Na rządowe spotkanie oczywiście nie zostali zaproszeni inicjatorzy akcji i „Ratuj maluchy”. Przypomnijmy, że pod obywatelską inicjatywą ws. organizacji referendum podpisało się ponad milion Polaków."

 "Czego się boisz Tusku? To tylko debata o dzieciach"

MOIM ZDANIEM, TO BARDZO GŁUPIE PYTANIE, BO ODPOWIEDŹ JEST ZBYT PROSTA

Tusk z ferajną boi się referendum, bo wynik będzie taki jak w Warszawie:

>>> 95% przeciwko Platformie
>>> 5% za Platformą

Po "Referendum Warszawskim" Sebastian Wierzbicki, szef SLD w Warszawie został mianowany przez prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz wiceprezydentem stolicy - ustalił portal niezalezna.pl. To nagroda za udzielone przez Sojusz Lewicy Demokratycznej poparcie dla wiceszefowej Platformy i krytykę warszawskiego referendum. Warto zauważyć, że jak dotąd Wierzbicki wykazał się jako niesamowicie aktywny obrońca Hanny Gronkiewicz-Waltz.

PO "Referendum Warszawskim" wyćwiczona w medialnych sztuczkach Platforma Obywatelska boi się referendum ws. obowiązku szkolnego dla 6-latków,  bo aby wygrać, musiałaby komuś zaoferować stanowisko wice-prezydenta Polski >>>>a takiego nie ma.

WIĘCEJ >>>   http://kacpro.blogspot.com/2013/10/obywatele-wrog-nie-jest-silny-wrog-jest_13.html
 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale