0 obserwujących
9 notek
6050 odsłon
  494   0

Człowiek 2012 – to zagadka czy dowcip?

 Człowiek nie ma łatwo. Ogólnie i w podgrupach.

 

 

Mężczyźni kobiecieją, kobiety mężnieją. W samolocie mężczyzna nie może usiąść koło samotnego dziecka, bo jest potencjalnym zbokiem i pedofilem. Mamy używać kremu pod oczy i nosić torebki, bo taka jest teraz moda. Mamy jeszcze słuchać, mamy odkrywać swoją miękka stronę, mamy podniecać się kolesiami z gatunku emo. Generalnie każdy mężczyzna, który nie jest gejem, a już szczególnie taki, który mówi tak-tak-nie-nie jest mocno podejrzany.

Przy tym wszystkim kobiety mówią, że szukają prawdziwego faceta.

Szukają, szukają, śpiąc przy tym, z kim popadnie i potem wypłakują się koleżankom przy wiadrze lodów. Bo tak widziały na filmie – że fajnie jest jeść lody jak kolejny raz cię rzucił facet, któremu nie stawiasz żadnych warunków, bo w końcu jest równouprawnienie. Nie martw się kochana, lepiej leczyć kaca klinem, umów się na kolejną randkę. Czterdziestka to nowa dwudziestka, co nie?

W końcu kiedyś znajdziesz męża, który ci spłodzi dziecko.

Dzieci, jak już jesteśmy przy temacie, należy wychowywać bez stresów. Oznacza to, że nie można mówić im jak mają się zachowywać, one same odkryją to w radosnym procesie twórczym. Jeżeli mają ochotę uderzyć cię w twarz to nadstaw drugi policzek. Dzięki temu twoje dziecko będzie w przyszłości lepszą osobą. Hitlera tata uderzył raz po raczkach jak był mały i zobacz, co narobił.

Generalnie wszystkie swoje stresy i to całe życiowe niedopasowanie należy zagłuszać nabywaniem – najlepiej na kredyt – przedmiotów, które dadzą nam prawdziwe szczęście. Mężczyźni mają sobie kupować lepsze samochody, żeby poczuć się bardziej męscy, a kobiety mają chodzić na szoping i kupować wszystko, co im wpadnie w ręce. Dzieciom należy kupować wszystko, czego tylko chcą i to w dużych ilościach. Inaczej będą bite prze rówieśników i wyrosną na morderców. Albo morderców-pedofili, jeżeli będą to dzieci płci męskiej.

 Na szczęście, jest chociaż jedna rzecz, która nas wszystkich łączy w tym pokręconym świecie. Wszyscy mamy głęboko gdzieś starych ludzi. Zrzędzi to to, śmierdzi i marudzi. Nic nie kupi, chodzi w futrze z jakiegoś starego zwierza, słucha radyjka, hahahaha. Normalnie moher. Zabrać im dowód, eutanazję zalegalizować, narzucić, do pieca wrzucić, spalić, zapomnieć, zalać wyrzuty sumienia.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale