0 obserwujących
9 notek
6050 odsłon
  660   0

Okołoreligijny alfabet leminga

 Artykułów hejtujących kościół i katolików mieliśmy w ostatnich miesiącach setki, jak nie tysiące. Hejtowane jest absolutnie wszystko i to tak często, i tak gęsto, że biedny leming gubi się już w tym, co jest dobre, a co złe. Oto więc pomoc. Ot taka podręczna, otwarta i legalna ściągaweczka, zupełnie jak na egzaminach na zaocznej europeistyce.

 

Apostazja –szczyt mody w tym sezonie. Musi być publiczna, głośna i połączona z atakami na wszystkie zbrodnie kościoła. Mitem jest, że dokonuje się jej tylko raz: jest tak cool, że niektórzy zaraz po niej zapisują się z powrotem do lokalnej parafii, by móc dokonać jej wielokrotnie. Pan Maciej Z. (34l) z Wrocławia jest rekordzistą z dwunastoma na koncie w samym 2013 #BekaZKatoli

 

Bogactwo– kościoła. Kościół ukradł i bezprawnie przywłaszczył sobie 168% polskiego PKB: i to rocznie! Gdyby kościół oddał swoje bogactwo Polakom, każdy z nas miałby dom na Hawajach i mógłby się w końcu wynieść z tego syfu.

 

Czernina – zupa z krwi nie-katolików tradycyjnie podawana na polskim stole w niedzielę, po dokonaniu zbrodni.

 

Drzwi – członkowie kościoła co niedzielę przybijają do nich Żydów, jak pokazane w epokowym dziele pt. „Pokłosie”. Przybijanie ludzi do drzwi ma w polskim kościele długą tradycję. Już faszo-katole pod Głogowem przybijali własne dzieci do drzwi jako izolację przed zimnym powietrzem. Czaisz, człowieku!? Ważniejsze było dla nich, żeby ksiądz nie zmarzł, niż dobro własnych dzieci! #smuteczek

 

Ewa – Wójciak. Autorytet.

 

Franciszek – udaje i nie wprowadzi Reform. A Reformy Kościoła to główny temat rozmów ludzi, którzy do niego nie chodzą, do niego nie należą i którzy w każdej dyskusji wyrażają do niego nienawiść.

 

Grobing – uprawiany przez mohery (patrz: Mohery). W skrócie to jest to takie ich Halloween.

 

Homofobia – inna nazwa na katolicyzm.

 

 

Jedność– kościoła. Wszyscy księża są tacy sami, myślą tak samo, mówią tak samo i robią to samo, dlatego można podczas rozmowy w towarzystwie dokonywać na nich słownego linczu. Argument, że tak samo mówiła faszystowska propaganda o Żydach to faszyzm.

 

KUL – strasznie słaba uczelnia, nie to, co Wyższe Szkoły Europeistyki w Szcząchicach.

 

Lublin – stolica katolickiej Polski B, z której się uciekło ku liberalizmowi i tolerancji. Czasem się wraca tylko na święta po dobre pomidory, bo w Wawie z tym cieniutko, ale płaci się za to ogromną cenę uczestnictwa w gusłach religijnych wraz z rodziną, której się nie powiedziało, że się dokonało apostazji (patrz: Apostazja).

 

Maybach – Bardzo Drogi Samochód, którym jeździ każdy proboszcz w kraju. Kupiony za krew i łzy (i organy) miliardów molestowanych dzieci.

 

Nergal – jeden z przedstawicieli katolicyzmu otwartego (patrz: Otwarty Katolicyzm).

 

Otwarty – Katolicyzm. Postępowy ruch w kościele, który ma liberalną zwałę ze wszystkich staroświeckich tradycji, masowych celebracji, pustych gestów, mszy świętej, sfery sacrum, przykazań, Ewangelii, Jezusa oraz Boga.

 

Papież – 14 metrowy, wstrętny i ohydny architektoniczny potworek. Nie to, co wspaniała bryła Galerii Mokotów czy Blue City, które emitują wolność, liberalizm i demokrację na całą okolicę.

 

Ruch – Poparcia Palikota. Ukazał w spotach wyborczych perfidię, bogactwo i zbrodnie kościoła i teraz został ukarany odgórnym zabraniem mu poparcia społecznego w najnowszych sondażach. Pokazuje to jak głęboko sięgają macki Czarnej Mafii.

 

Sukienka – ubiór Panów W Sukienkach, z którego obowiązkowo należy mieć #bekę.

 

Środa – Magdalena. Niewierząca osoba, która w każdym tekście atakuje kościół, ale która jest autorytetem od spraw kościoła i religii. Warunkowo zaakceptowała nowego papieża (na okres próbny).

 

T + U – 154. Relikwia kościoła, która powinna być pocięta na żyletki, bo wszystko jest arcyboleśnie proste.

 

V– litera wykluczona z polskiego alfabetu, w podobny sposób, w jaki kościół wyklucza i zieje nienawiścią.

 

Waśniewska – Katarzyna. Bohaterka naszych czasów. Wolała zabić własne dziecko, niż pozwolić mu być molestowanym przez księdza.

 

 

Zbrodnie – główne zajęcie kościoła i wszystkich księży. Co roku w Polsce księża mordują nawet do 600,000 dzieci.

 

Żydzi – kościół dokonał na nich Holocaustu podczas Drugiej Wojny Światowej.

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale