5 obserwujących
511 notek
135k odsłon
106 odsłon

TVPiS zaorać.

Wykop Skomentuj3

Gdy wykopana zostanie kasta PiS, trzeba w trybie pilnym zaorać telewizję, która miała być publiczna a jest przybudówka władzy totalnej. Musi być stworzona publiczna telewizja od początku. Żaden lifting, zmiany nie pomogą odbudować reputacji telewizji co miała być publiczna, czyli obiektywna. Należałoby określić na nowo zasady, reguły. Musi być pod kontrolą nie tylko władzy, co bardziej pluralistyczna. Wiadomo, że ciągoty przyszłej władzy będą ogromne, lecz lekcję trzeba odrobić i zrobić trzeba na poważnie nową publiczną telewizję. Władza nie może mieć całkowitej kontroli nad mediami państwowymi. Nie można doprowadzić do takiej sytuacji jaka teraz istnieje. A istnieje parodia i patologia medialna. To co teraz się dzieję to już nie niszczenie, tępa propaganda wylewająca się z ekranu, to wręcz fizycznie niszczenie przeciwników.

Zaorać TVPiS to najważniejszy punkt jaki musi zaistnieć w nowej odrodzonej Polsce, po czarnej kaście PiS. Samo zaoranie to tylko jeden z fragmentów. Trzeba ukarać tych wszystkich, którzy wykorzystywali i wykorzystują zasięg ogólnopolski do walki z Polakami. Trzeba ukarać Kurskiego i jego funkcjonariuszy. Tych wszystkich, którzy w perfidny i chamski sposób zaszczuwali ludzi, tych którzy doprowadzili do mordu politycznego na Adamowiczu. Nie może to być tylko ostracyzm, ale dotkliwe kary więzienia. Długie i ciężkie, musi wypływać jasny przekaz, że na taką patologie nie ma zgody. Przykładne i dotkliwe ukaranie Kurskiego musi odstraszyć na przyszłość wszystkich, którzy do celów politycznych wykorzystywać zechcą państwową telewizję.

To co się dzieję dzisiaj w TVPiS przekracza wyobraznie normalnego człowieka. Takiego czegoś nie było i nie ma nigdzie. Białoruś czy Rosja to przykłady pluralizmu medialnego, państwowego. Nawet koreańska prorządowa, dyktatorska telewizja nie robi takiego ohydnego paszkwilu w stosunku do walki politycznej. Kurski stworzył machinę do niszczenia przeciwników politycznych, dewastuję wizerunki niewygodnych i tych co próbują ostro się przeciwstawiać temu szambu co się wylewa z ekranu telewizorów. Kurski stworzył nie tylko tubę prorządową, ale swoistą kastę, która ma tylko jedno zadanie, niszczyć, dewastować, pokazywać pseudo sukcesy władzy i oczywiście odwracać uwagę od pisowskich skandali. Taki rozkaz dostał z Nowogrodzkiej.

Odpowiedzialność za upadek TVP w obecnym kształcie spoczywa na szeregowym prezesie Kaczyńskim. Podoba mu się taka szczujnia, która niszczy ludzi. To co zrobiła telewizja Kurskiego z Adamowiczem, która sygnałem wysłanym do szaleńca, żeby zamordował prezydenta, pokazuję, że Kaczyńskiemu takie coś się podobało. Nie zrobił nic, dosłownie nic, żeby ten hejt powstrzymać, Nie zrobił niczego co mogłoby zatamować opluwanie człowieka, który został zamordowany. Nawet po jego śmierci, nie było jakiegoś opamiętania, zrozumienia do czego się doprowadziło. Zero empatii. Co najgorsze, o ile może być coś jeszcze gorszego, to przypuszczenie totalnego ataku na wdowę i Adamowicza dzieci. Takiej ohydy świat jeszcze nie widział. I to z bogiem na ustach. I to robił katolik, chrześcijanin, który tak chętnie się pokazuję w kościołach. Tka forma przekazu, tak propaganda, taki hejt, kłamstwa, oszczerstwa, paszkwile bardzo jak widać się Kaczyńskiemu podoba.

Zaorać telewizję obecną. Zbudować nie na zgliszczach i zgniliznie po starej. Na nowym, świeżym fundamencie, tolerancji, szacunku i poważnego traktowania. Musi być stworzony obiektywizm i pluralizm. Kurski juz sie nigdy nie może powtórzyć. Nigdy więcej Kurskiego i jego telewizji. Nigdy więcej!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale