7 obserwujących
991 notek
208k odsłon
  248   0

Duda, oddaj emerytom pieniądze!

W kampanii wyborczej można obiecać wszystko. W obecnej pisowskiej Polsce, dosłownie wszystko. Każdy polityk a w szczególności kandydaci na prezydenta, różne rzeczy obiecywali, ale to co zrobił Duda jest perfidnym oszustem. Nie tylko wyborczym, ale ludzkim. Obiecał emerytom dodatkowe emerytury i nie tylko 13 i 14, ale w swoim oszustwie poszedł dale, obiecał i 15,16, 17 a może i 18 i 19. Tak bez końca. Dzisiaj już nie tylko o tym zapomniał, ale wręcz udaję durnia, że i owszem, ale Polskę na to nie stać, bo pandemia. Kłamca wyborczy zapomniał chyba, że obiecywał to w trakcie pandemii, gdy sytuacja była finansowa taka sama, wręcz gorsza bo kasta Kaczyńskiego uruchomiła durszlaki pomocy dla ludzi. Dzisiaj w swoim dobrym samopoczuciu, pokazuję środkowy palec emerytom. 

Duda nie tylko oszukał emerytów, dając im nadzieje na większe pieniądze. Na polepszenie chwilowe swojej trudnej, finansowej sytuacji. On dał nadzieję, tak bardzo prostą w którą ludzie uwierzyli i na niego zagłosowali. Obiecał i ta obietnica, prawdopodobnie dała mu 2 do 3% większego poparcia. Gdyby nie to kłamstwo a raczej perfidne oszustwo, dzisiaj siedział by w swoim pięknym, nowym apartamencie i popijał winko z rozpaczy. Bo jak wiadomo, gdy już odejdzie ze stróżowania z Pałacu, nikt nie tylko po nim nie będzie pamiętał, lecz odejdzie w niebyt polityczny i społeczny.

Zadziwiający więc jest teraz spokój ciemnoty pisowskiej, tych wszystkich, którzy głosowali na owego kłamcę Dudę. Siedzą cichutko a raczej klęczą tak jak sobie tego życzy ich pan i władca Kaczyński. Nie ośmielą się zaprotestować, bo nie dość, że dostają ochłapy za posłuszeństwo to w perspektywie są wybory a wiadomo, że jak wybory to Kaczyński będzie hojny i coś ciemnocie obieca. Nie da, ale obieca, że jak tylko się polepszy, jak Unia da, jak Morawiecki odzyska z uszczelnienia VAT, to coś tam rzuci. Milczy więc hołota pisowska, milczy opluta obietnicami, kłamstwem poniżona. I już tak będzie cały czas, obiecanki, że coś dadzą a tak naprawdę obiecując za plecami pokażą środkowy palec. Kampania Dudy pokazała, że nawet obiecać coś w przyszłości, pozwala na większe poparcie. 

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka