7 obserwujących
1213 notek
274k odsłony
  128   0

Antyszczepionkowi mordercy.

Nazwać ich mordercami to nic nie powiedzieć. To swoista ideologia, która ma gdzieś życie i zdrowie innych, myśląc tylko i wyłącznie o swoim dobrym samopoczuciu. To dzisiaj oni są odpowiedzialni za setki zgonów tak samo jak ich mocodawcy czyli Kaczyński i jego funkcjonariusze. Ich akceptacja takiego zachowania pokazuję, że liczy się zysk polityczny. Władza daje zielone światło dla antyszczepionkowych narracji, zaklinania rzeczywistości. To układ dla obu stron bardzo korzystny. Jedni dostają poparcie, drudzy szaleją ze swoimi chorymi, debilnymi teoriami. Głośno już się mówi, że i kasa jakaś jest w tle w formie dotacji na ich działalność.

Ideologia antyszczepionkowa krzyczy o szkodliwości szczepień. Idioci wrzeszczą, że prowadzi do różnych dolegliwości, chorób. Ogólnie rzecz biorą, szkodzą i koniec. Tylko jakoś nic naukowego nie przedstawili, owszem jeden kretyn z drugim bez odpowiedniego wykształcenia medycznego, obwieszcza światu jakieś domowe wyliczenia. Ich nauka opiera się do przystawiania magnesu do pustych łbów, łyżeczek. Same kretyńskie kłamstwa, brednie i totalny fałsz. I to jest ich paliwo. Maja takich samych idiotów jako odbiorców, którzy wierzą ślepo w te debilne bzdury. To taki sam elektorat jaki ma Kaczyński. Szumnie zwany suwerenem.

Polacy umierają na covid nawet zaszczepieni. Jest to raptem około 3%. Nakładają się na to choroby jednak współistniejące, różne powikłania i osłabienie organizmu. Owe 3% to zgony dorosłych, jednak i wśród dzieci jest duży odsetek zgonów wynikających z zakażenia. I dlatego to jest istotny problem, że antyszczepionkowiec sam chorując, zaraża właśnie tych osłabionych i dzieci. Sam jak umrze jego strata i nie ma z tym problemu. Jego ideologia, jego wybór. Sam sobie założył stryczek na głowie, niech więc ponosi tego konsekwencje. Jednak nie ma pozwolenia, żeby idiota zmuszał innych, żeby podporządkowali się temu, że on nie chce się zaszczepić.

Dzisiaj istnieją zagrożenia, które będą miały olbrzymie skutki w ochronie zwykłych Polaków przed śmiercią. Na każdym kroku trzeba piętnować ideologie antyszczepionkową. Jeden czy drugi to pasożyt, żyjący tylko dla własnej ideologii. 


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale