7 obserwujących
45 notek
83k odsłony
326 odsłon

W sprawie Szymonka wielokrotnie złamano Konstytucję RP. Gdzie są dzisiaj Jej obrońcy?!

Wykop Skomentuj4


Dlaczego zabroniono rodzicom na ratowania ich własnego dziecka?

Zdecydował o tym szereg zdarzeń, które wymknęły się fukncjonariuszom medycznym spod kontroli. Pierwszym zdarzeniem, był przyjazd dziecka do szpitala Warszawie w ciężkim stanie po szczepionce i dzielni rodzice, którzy nie nie poddali się kłamliwej narracji "lekarza", jakoby dziecko było już praktycznie zwłokami, których nie warto "wentylować". Kolejne zdarzenia to kolejne próby, przekonania rodziców do tego, że Szymonek już praktycznie nie żyje i że należy go odłączyć. Po raz kolejny wbrew wszystkim rodzice walczyli o każdy dzień z nadzieją, że pojawi się ktoś kto pomoże ich dziecku. Kolejnym zdarzeniem było pojawienie się amerykańskiego lekarza, który zapowiedział, że jest w stanie podjąć się leczenia małego pacjenta i że widzi u niego szanse na wyleczenie. Wtedy miarka się przebrała i w oczach funkcjonariuszy medycznych pojawił się strach, że miesiące zaniedbań z ich strony względem Szymonka wyjdą na jaw. Wyszła by na jaw również indolencja względem szczepionki podanej dziecku, jak i innych szczepionek, które cały czas podaje się innym dzieciom.


Gdzie są obrońcy Konstytucji, którzy tak licznie protestowali jeszcze rok temu? W przypadku tego chłopczyka została wielokrotnie złamana, a wszystkie rozdarte wtedy gęby teraz milczą? Czy aby na pewno chodziło im o łamanie konstytucji, czy o wykonywanie rozkazów swoich oficerów prowadzących?

No i widać na przykładzie Szymonka, że obrońcy praworządności w naszym kraju uruchamiają się tylko wtedy, kiedy ktoś im to uruchomienie wyraźnie nakaże. Sami z siebie przecież nie będą wytykać władzy, że ta łamie Konstytucję, kiedy nie ma na to popytu ze strony "niewidzialnej ręki". Kiedy naprawdę trzeba stanąć po stornie praworządności, każdy ma ją w dupie. Założyć koszulkę z napisem "Konstytucja" potrafi każdy debil, ale żeby się z nią zapoznać i krzyczeć publicznie kiedy jest łamana niestety nie ma już komu.

PS

No i gdzie jest Adam Bodnar???!!!


Co możemy zrobić dla naszych dzieci, aby uniknąć kolejnych przypadków podobnych do tego z Szymonkiem?

Musimy pokazywać na każdym kroku, że nie zgadzamy się z tym, aby ktokolwiek inny oprócz rodzica miał decydujący głos w sprawie naszych dzieci. Bo jak decydujący głos przejmuje Państwo to widać jak to się kończy na przykładzie Szymonka... 

Należy wytykać władzy, że najważniejszy dokument w Państwie mówi jedno, a władza robi drugie! Trzeba mówić bez strachu, że to jest złe, że albo opieramy się na zasadach, albo robimy co chcemy! W dodatku takie bezprawne działania podlegają karze pozbawienia wolności! Trzeba to mówić na każdym kroku. W takich kwestiach władze jeszcze może da się przekonać do swoich racji, bo jeżeli chodzi o wolność gospodarczą i zaprzedanie (poprzez zadłużenie) Polski państwu spod dawidowej gwiazdy to raczej wiele nie wskóramy samym krzykiem - to jest zbyt silnie zakorzenione. Niestety. Ale w obronie wolności rodziny i jej praw należy krzyczeć ile się da! Rodzina jest fundamentem sprawnego działania naszego Państwa. Jeżeli władza o tym zapomina to trzeba jej o tym przypominać. Bez silnej, wolnej rodziny będziemy mieli to co ma obecnie Francja i Niemcy czyli silną rodzinę, ale w turbanach i modlącą się w kierunku Mekki.Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka